Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Październikowe oferty firm z różnych branż poszukujących dostawców na polskim rynku

Międzynarodowa baza bezpłatnych ofert współpracy (Partnering Opportunities)

zawiera już ponad 5500 zapytań firm, z prawie 60 krajów, poszukujących kooperantów.

 

Sprawdź, jak to działa!

Odpowiedz na zapytania firm zagranicznych 

i rozpocznij współpracę jako ich partner w woj. śląskim!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network – w tym tygodniu prezentujemy najnowsze - październikowe - oferty firm z różnych branż poszukujących dostawców na polskim rynku.

Zachęcamy do sprawdzenia listy. W linkach przy ofertach zamieszczamy pełny opis.

Baza jest zanonimizowana - jeśli któraś oferta Państwa zainteresuje, wystarczy podać nam jej numer, a my w celu uzyskania danych kontaktowych skontaktujemy się z ośrodkiem EEN, który ją zamieścił.


BRNL20230904015 - Holenderska firma poszukuje producenta elementów metalowych

Holenderskie studio projektowe poszukuje producenta giętych rur metalowych i kilku części metalowych, który mógłby wykonać małe ilości, od 10 sztuk na zamówienie, i może skalować do około 100 sztuk. MŚP oferuje umowę na dostawy lub umowę handlową.


BRDE20230906011 Niemiecka  firma handlowa poszukuje dostawców wyrobów z korka oraz gałęzi winiarskich

Ta niemiecka firma ugruntowała swoją pozycję wiodącego hurtownika artykułów dla zwierząt domowych w Europie, oferując szeroką gamę artykułów. W celu poszerzenia swojego portfolio produktowego poszukują nowych dostawców wyrobów z korka oraz gałęzi winiarskich.


BRDK20230912007Duński producent atykułów do stymulacji sensorycznej poszukuje dostawców materiału wypełniającego

Duński producent wyrobów wspomagających zmysły poszukuje dostawców drobnych ziaren plastikowych i małych metalowych kulek oraz 100% waty poliestrowej do wypełnienia.


BRGB20230915015 - Brytyjska firma poszukuje firm działających w branży wodorowej

Brytyjski dostawca usług zintegrowanych dla obiektów zasilanych wodorem poza siecią poszukuje europejskich użytkowników generatorów wodoru, a także dostawców i nabywców systemów zarządzania wodorem na potrzeby umów handlowych w celu rozszerzenia i połączenia łańcuchów dostaw.


BRAT20230801027 Austriacka firma z branży rolniczej poszukuje partnerów

To MŚP poszukuje nowych partnerów handlowych/producentów pasz rolniczych i surowców spożywczych na terenie całej UE. Zainteresowani są kupnem i odsprzedażą nasion oleistych, zbóż, olejów roślinnych i suszonych owoców. Oferowany typ współpracy to umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych lub umowy z dostawcą.


BRFR20230915016 -  Francuski specjalista w zakresie używanego sprzętu spożywczego (instalacji i maszyn) poszukuje nowych partnerów

Działalność tej francuskiej firmy polega na wyszukiwaniu używanych maszyn spożywczych, a nawet z branży roślin od firm rolno-spożywczych na całym świecie. Są tp głównie urzadzenia dla działalności piekarniczej, ciastkarskiej, ale również branży czekoladowej, cukierniczej, mleczarskiej, serowej, mięsnej, opakowaniowej. Obecnie poszukuje nowych dostawców w ramach umów dostawczych.


BRRO20230922008 Rumuńska firma z branży recyklingowej poszukuje dostawców linii do recyklingu biomasy.

Rumuńska firma poszukuje linii do recyklingu biomasy do spalania odpadów (plastików, papieru, odpadów komunalnych), przetwarzania i pozyskiwania biowęgla, wychwytywania i przetwarzania pierwiastków gazowych uzyskanych w procesie spalania na potencjalną energię elektryczną. Oferują współpracę w oparciu o umowę handlową.


BRDE20230922003 Niemiecka firma zajmująca się obróbką metali poszukuje producentów zacisków napinających

Niemiecka firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji, dystrybucji, dostawach i montażu podpór przemysłowych oraz innych wyrobów konstrukcji metalowych poszukuje producentów odlewów, którzy mogliby produkować zaciski napinające zgodnie z normą DIN 1681-1985 na podstawie umowy z dostawcą.

 

Te oraz inne propozycje można znaleźć poprzez WYSZUKIWARKĘ zamieszczoną na naszej stronie projektu.

 

Firmy zainteresowane współpracą z zagranicznym partnerem prosimy o kontakt:

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl

www.enterprise.fgsa.pl
+48 32 72 85 622 (lub 620)

 

 

Projekt Enterprise Europe Network – South  Poland (EEN-SP) jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu na rzecz jednolitego rynku (projekt nr 101052736) oraz ze środków budżetu państwa w ramach programu wieloletniego: Program rządowy – Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl