Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

ANUGA - Spotkania B2B Future of Food – Sustainable FoodTech Solutions

Data: 19-22 marca 2024 r., w Kolonii w Niemczech


Firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami, dostawcami i odbiorcami wyrobów spożywczych zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B Future of Food – Sustainable Food Tech Solutions, organizowanych w trakcie trwania targów Anuga FoodTec, które odbędą się w dniach 19-22 marca 2024 r., w Kolonii w Niemczech.


Targi Anuga FoodTec to jedno z wiodących wydarzeń dla branży spożywczej organizowane w Niemczech, na których prezentowane są najnowsze innowacje i technologie związane z sektorem. Jest to również największa platforma kontaktów biznesowych, przyciągająca każdego roku setki wystawców i tysiące uczestników z całego świata, umożliwiająca udział w licznych konferencjach, seminariach i sesjach tematycznych.


Udział w spotkaniach B2B – jak to działa?  • Uczestnicy opisują profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Profile zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu dostępnym na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby umówić spotkania (harmonogramy spotkań układane są na podstawie wzajemnie zaakceptowanych zaproszeń);
  • W dniach 19-22 marca 2024 r. na terenie targów Anuga odbędą się serie uprzednio umówionych 20-minutowych indywidualnych spotkań.


Koszty


Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Koszty transportu, zakwaterowania i zakupu wejściówki na targi uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Future of Food – Sustainable Food Tech Solutions prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w wydarzeniu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.  


Kontakt dla firm, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Ośrodek Enterprise Europe Network

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203, 207

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl