Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Seminarium informacyjne:
Sztuczna inteligencja w rozwoju biznesu – jak wykorzystać AI, które masz w zasięgu ręki?, 20.03.2024 r.


Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium, które odbędzie się 20 marca br. (środa) w Katowicach przy al. Roździeńskiego 188. 

Poniżej znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy na spotkanie.


Spotkanie adresowane jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani wykorzystaniem AI do automatyzacji procesów w firmie. Nasz ekspert zaprezentuje narzędzia, sposób ich działania i możliwości wykorzystania w różnych obszarach działalności firmy.  W największym stopniu z seminarium skorzystają: kadra zarządzająca, specjaliści ds. sprzedaży, menadżerowie sprzedaży, specjaliści ds. marketingu, kierownicy działów administracyjnych i ich pracownicy.


Seminarium poprowadzi: Pan Grzegorz Szuba – ekspert z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinach produkcji, sprzedaży i marketingu. Jest mistrzem w wykorzystaniu sztucznej inteligencji do optymalizacji biznesu. Jego szkolenia skupiają się na praktycznym zastosowaniu AI do identyfikacji i eliminacji nieefektywności w różnych działach firm.

Prowadzący pokaże, jak AI może transformować firmy, poprawiając efektywność i skuteczność operacji, dzięki czemu uczestnicy zyskują praktyczne umiejętności do usprawnienia własnych przedsiębiorstw.


Korzyści dla uczestników:

Uczestnicy zyskają praktyczną wiedzę o narzędziach AI i ich zastosowaniu w biznesie, w tym w zarządzaniu, sprzedaży, marketingu i administracji.

Przez analizę case study uczestnicy zobaczą konkretne przykłady efektywnego wykorzystania AI w różnych obszarach biznesowych.


Burza mózgów i wspólna praca nad projektami (na żywo - wspólnie z AI), rozwiązywanie konkretnych problemów wskazanych przez uczestników, pozwolą na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy i rozwijanie kreatywności z AI.


Program:

Godzina

Część Programu

Opis

Czas Trwania

10:00 - 10:10

Powitanie

Powitanie i wprowadzenie Enterprise Europe Network

10 min

10:10 - 10:20

Krótkie wprowadzenie

Czym jest AI
Rodzaje AI
Etap rozwoju AI i szansa, jaką daje

10 min

10:2 0- 10:30

Case study

Budowa Just AI Solutions

Nameing

Branding

Strategia

10 min

10:30 - 11:30

Praca z AI

Stworzenie strategii sprzedaży

Opracowanie procesu sprzedaży

Prezentacja produktowa

Zarządzanie zadaniami

Tworzenie grafik

Stworzenie strony internetowej

60 min

11:30 – 11:45

Q&A

Pytania dotyczące technologii

Obszary największego ROI

15 min

11:45 – 12.00

Zakończenie

Podsumowanie i zakończenie wydarzenia.

15 min


Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego najpóźniej do 19.03.2024 r.

Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane potwierdzenie udziału w szkoleniu.

Nazwa instytucji:*
Adres*
Imię i nazwisko uczestnika*
Stanowisko/funkcja*
Telefon/Fax*
Adres e-mail*
Wyślij formularz

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski SA
Email: enterprise@fgsa.pl
tel.: +48 32 72 85 622, - 621, - 620


* Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych.


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl