Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Mobilna wystawa Single Market Tour w całej UE upamiętnia 30. rocznicę Jednolitego Rynku - 14 maja br. zawitała na rynek w Katowicach


       

Mobilna wystawa, zwana Single Market Tour, to obejmujące wiele krajów wydarzenie poświęcone obchodom 30. rocznicy powstania europejskiego Jednolitego Rynku. Swoją podróż rozpoczęła w 2023 r. od wizyt w 7 państwach członkowskich UE (Włochy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Portugalia, Hiszpania i Francja), a następnie w 2024 r. odwiedziła 6 krajów (Grecja, Włochy, Chorwacja, Słowenia, Austria i Niemcy). Celem organizowania wystawy jest nawiązanie kontaktu z ludźmi z różnych środowisk i pokazanie codziennych korzyści płynących z Jednolitego Rynku. W tym roku wystawa zaliczy swoje przystanki w Niemczech Luksemburgu, Holandii, Belgii, Słowacji, Czechach, Polsce, Danii, Szwecji, Finlandii, Estonii, na Łotwie i Litwie.


14 maja na stoisku można było spotkać również lokalnych konsultantów sieci Enterprise Europe Network (EEN). Koordynatorem Sieci EEN w Polsce jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Była to idealna okazja do poznania całego katalogu bezpłatnych usług sieci skierowanych do firm z sektora MŚP – od pomocy w internacjonalizacji po cyfryzację, zrównoważony rozwój i dostęp do finansowania z Programów Ramowych oraz Funduszy UE.


Więcej o wystawie oraz dokonaniach Jednolitego Rynku przeczytasz na oficjalne stronie Komisji Europejskiej.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl