Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Zaproszenie dla innowatorów działających w branży basenowej i wellness

 

Hiszpańska międzynarodowa firma z branży basenowej i wellness uruchomiła fundusz venture specjalizujący się w basenach i wellness na całym świecie. Zainwestuje 20 milionów euro w startupy oparte na technologii, które oferują nowe rozwiązania, które mogą usprawnić sektor basenów i odnowy biologicznej.

 

Ta firma z Hiszpanii poszukuje startupów, które mogą podjąć ich wyzwanie. Teza inwestycyjna funduszu będzie koncentrować się na modelach biznesowych B2B, B2C i Deep Tech oraz segmentach rynku, takich jak rynek komercyjny, mieszkaniowy, wellness i masowy (wszystkie związane z rynkiem basenów i wellness).

Obszary zainteresowania i kierunki strategiczne:
– Połączenie basenów z inteligentnymi technologiami.
– Optymalizacja zasobów, zużycia energii i wody.
– Platformy cyfrowe i usługi wirtualne.
– Wykorzystanie innowacyjnych materiałów.
– Systemy bezpieczeństwa i ochrony.
– Personalizacja doświadczeń.
– Robotyka i sprzęt.
– Innowacyjne produkty eksploatacyjne

Kryteria kwalifikacji:
– Startupy na wczesnym etapie rozwoju: późny seed i seria A.

 

Szerszy opis znajduje się pod linkiem: TRES20240603017

 

Kontakt dla firm z województwa śląskiego, które są zainteresowane ofertą:

 

Ośrodek Enterprise Europe Network

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

e-mail: enterprise@fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203, 207

 

Kontakt dla firm z pozostałych regionów:

https://www.een.org.pl/een/kontakt

 

 

Projekt Enterprise Europe Network – South  Poland (EEN-SP) jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu na rzecz jednolitego rynku (projekt nr 101052736) oraz ze środków budżetu państwa w ramach programu wieloletniego: Program rządowy – Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl