Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Litewska firma oferująca innowacyjne rozwiązanie dla osób ze słabym wzrokiem, poszukuje dystrybutorów lub partnerów zainteresowanych wdrożeniem produktu.

Litewska firma opracowała i stworzyła specjalne urządzenie dla osób o słabym wzroku, które łączy w sobie alfabet Braille'a, sterowanie głosowe oraz nawigację audio. Dzięki niemu, osoba z wadą wzroku lub motoryki może samodzielnie korzystać z różnych usług w codziennym życiu. Firma poszukuje dystrybutorów lub partnerów zainteresowanych wdrożeniem oferowanej technologii w ramach umowy z dostawcą.

Zalety produktu:


- zintegrowanie w jednym urządzeniu trzech głównych technologii: alfabetu Braille’a, interfejsu sterowanego głosem i nawigacji audio,

- urządzenie jest specjalnie zaprojektowane dla osób z różnymi specjalnymi potrzebami, od osób całkowicie niewidomych po osoby z niepełnosprawnością ruchową,

- urządzenie wyposażone jest w kompleksowy system zarządzania kolejkami (zintegrowany z zaawansowanym systemem rezerwacji), który można łatwo połączyć z różnymi środowiskami / obszarami, np. z instytucjami publicznymi, placówkami służby zdrowia, czy centrami usług.

Nr ref. oferty: BOLT20240625001


Więcej informacji można uzyskać klikając na link do oferty BOLT20240625001 >>


Te oraz inne propozycje można znaleźć poprzez WYSZUKIWARKĘ zamieszczoną na stronie projektu.

 

Firmy zainteresowane współpracą z zagranicznym partnerem prosimy o kontakt:

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@fgsa.pl

+48 32 72 85 622 (lub 620)


 

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl