Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Seminaria, webinaria

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

ZIELONE TECHNOLOGIE: GreenTech Days 2022
11-12 maja, Wiedeń

Zapraszamy do udziału firmy oraz inne podmioty zainteresowane sektorem zielonych technologii do udziału w spotkaniach B2B GreenTech Days 2022 - #greentechdays organizowanych w dniach 10 - 11 maja 2022r. w Wiedniu, w wersji hybrydowej. Spotkania kooperacyjne towarzyszą konferencji oraz wystawie.

 

Spotkania on-line: rejestracja do 9 maja (udział nieodpłatny)

Spotkania on-site: rejestracja do 30 kwietnia (bilet 50 euro + VAT)

Uwaga: Organizator Advantage Austria pokryje koszty 2 noclegów dla firm uczestniczących w wydarzeniu na miejscu w Wiedniu!

 

Rejestracja: https://greentechdays2022.b2match.io/

Główne tematy:

 

Środowisko: gospodarka odpadami, recykling, gospodarka o obiegu zamkniętym, przetwarzanie odpadów na energię, efektywne gospodarowanie zasobami, gospodarka wodna, zaopatrzenie w wodę, oczyszczanie ścieków, oczyszczanie ścieków, systemy filtrów itp.

 

Energia: energia wodna, wiatrowa, słoneczna i fotowoltaiczna, biomasa, biopaliwa, biogaz, pompy ciepła, energia geotermalna, wodór, magazynowanie energii itp.

 

Efektywność/zielony budynek: usługi planistyczne, architektura, urbanistyka, technika budowlana, budynki energooszczędne, materiały budowlane, materiały izolacyjne itp.

Firmom z regionu śląskiego oferujemy również bezpłatną pomoc w przygotowaniu oferty firmy na powyższej platformie.

 

Jak to działa?

  •  Formularz rejestracyjny znajduje się na głównej stronie giełdy
  • Termin rejestracji - do 29 kwietnia 2022 r. Prosimy pamiętać, że im szybciej Państwa firma będzie zarejestrowana, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Podczas rejestracji należy wskazać również właściwy ośrodek Enterprise Europe Network jako tzw. Support Office. Firmy z województwa śląskiego prosimy o zaznaczenie PL-Fundusz Górnośląski.
  • Każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • Spotkania i rozmowy online na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik ma dostęp do swojego harmonogramu spotkań po zalogowaniu się na swój profil na stronie giełdy.


Kontakt dla firm z województwa śląskiego, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Ośrodek Enterprise Europe Network

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203, 207

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl