Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Spotkania kooperacyjne dla sektora spożywczego RIGA FOOD,
7-9.09.2022


Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network, która odbędzie się w dniach 7-9 września 2022 r. przy okazji targów spożywczych Riga Food. Tegoroczna edycja giełdy ma również charakter hybrydowy - uczestnicy mogą umawiać się zarówno na spotkania online, jak i na spotkania stacjonarne, na terenie targów.

 

Jest to największa impreza wystawiennicza branży rolno-spożywczej w krajach nadbałtyckich, która gości przedstawicieli z ok. 40 państw oraz gromadzi ok. 40 tysięcy odwiedzających. Targi „Riga Food” dedykowane są dla podmiotów działających w sektorze żywnościowym.

 

Wydarzenie jest dobrą okazją do zaprezentowania się polskich przedsiębiorców, gdyż produkcja spożywcza to jeden z głównych segmentów w strukturze polskiego eksportu na Łotwę.

 

Na czym polega giełda?

 

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym online, określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy.

Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy (stacjonarnie lub online).

Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymują indywidualne grafiki spotkań.

Spotkania online i onsite odbędą się w dniach 7 – 9 września br.

 

KOSZTY:

Udział w sesji B2B jest bezpłatny.

 

REJESTRACJA NA STRONIE WYDARZENIA:

https://rf2022.b2match.io/

 

Zarejestruj się już dzisiaj! Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba potencjalnych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

 

Uczestnikom z woj. śląskiego pomagamy w przygotowaniu profilu firmy.

 

Zapraszamy!


Kontakt dla firm z województwa śląskiego, które są zainteresowane udziałem

w spotkaniach:

Ośrodek Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl
tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203, 207Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl