Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Spotkania B2B: Międzynarodowe Forum Budowy Maszyn i Urządzeń
16 i 17 listopada, WiedeńZapraszamy do udziału w MIĘDZYNARODOWYM FORUM BUDOWY MASZYN I URZĄDZEŃ: konferencja oraz międzynarodowe spotkania B2B.

 

International Machinery Forum 2022

16 – 17 listopada 2022


Po trzech latach Międzynarodowe Forum Maszyn zostanie ponownie zorganizowane w wersji stacjonarnej w dniach 16 i 17 listopada 2022 r. w Austriackiej Federalnej Izbie Gospodarczej w Wiedniu, jako wydarzenie hybrydowe, tzn. spotkania w ramach giełdy będą możliwe na miejscu w Wiedniu jak również on-line! Zapraszamy również do oglądania paneli konferencyjnych w transmisji na żywo.

 

Główne tematy wydarzenia:

 

1. Dane i łączność – Jak bezpieczne są dane przemysłowe?

Wgląd w stosowane projekty w zakresie zarządzania danymi przemysłowymi, przemysłową sztuczną inteligencją lub innymi nowoczesnymi rozwiązaniami cyfrowymi dla przedsiębiorstw.

 

2. Inteligentne decyzje – czy automatyzacja i poszukiwanie wykwalifikowanych pracowników mogą iść w parze?

Poznaj nowe produkty i usługi z obszaru smart factory i automatyzacji oraz śledź dyskusję na temat poszukiwania wykwalifikowanych pracowników.

 

3. Zielona produkcja i gospodarka o obiegu zamkniętym

Poznaj możliwe rozwiązania dotyczące tego, w jaki sposób zielona produkcja i transformacje procesów oraz optymalizacja recyklingu są nadal możliwe w różnych sektorach przemysłu, niezależnie od wielkości firmy.

 

Dla gości zagranicznych udział w wydarzeniu jest bezpłatny (na miejscu i on-line), obowiązuje rejestracja.

 

Kontakt dla firm z województwa śląskiego, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl