Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Konferencja i spotkania networkingowe: Zrównoważona gospodarka w programie Horyzoncie Europa
5 - 6.12.2022 r. WarszawaZapraszamy do udziału w wydarzeniu networkingowym, towarzyszącym konferencji i sesji pitchingowej, dotyczących możliwościom pozyskania partnerów oraz finansowania w ramach programu Horyzont Europa w obszarach związanych z Agendą Processes4Planet oraz projektami w zakresie zrównoważonej gospodarki, w szczególności w obszarach:

  • surowce,
  • zaawansowane materiały,
  • biogospodarka.

 

To międzynarodowe wydarzenie łączące ze sobą świat nauki i biznesu, daje szansę na nawiązanie kontaktów oraz otrzymanie wsparcia w pozyskiwaniu dofinansowania w ramach Filara II programu HE – Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa, w obszarze Klastra 4 – Technologie cyfrowe, przemysł i przestrzeń kosmiczna.

 

Podczas konferencji przybliżone zostaną m.in. tematy polityki Komisji Europejskiej, partnerstwa Processes4Planet, a także planowanych konkursów w Horyzoncie Europa. Wydarzenie jest również okazją do poznania potencjalnych partnerów oraz stworzenia konsorcjów. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli instytutów badawczych, uczelni wyższych, jednostek publicznych, dużych przedsiębiorstw, MŚP, start-upów, stowarzyszeń, fundacji, organizacji międzynarodowych chcących ubiegać się o dofinansowanie w ramach Horyzontu Europa.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatn