Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Włoski showroom z wyposażeniem meblowym i dekoracyjnym
poszukuje nowych dostawców.

Sklep typu concept store z Sycylii poszukuje dostawców mebli wewnętrznych i zewnętrznych oraz akcesoriów domowych. Firma posiada swój showroom w Palermo i planuje urozmaicić ofertę o pomysły i inspiracje od nowych dostawców. Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją mebli domowych, akcesoriów kuchennych, tekstyliów oraz dekoracji, altan, pergol, parasoli przeciwsłonecznych. Mile widziany styl zbliżony do industrial chic, ale są gotowi odpowiedzieć na wszystkie potrzeby i wymagania klientów.

Powierzchnia handlowa firmy to 2000 metrów kwadratowych, na których zajmują się sprzedażą i dystrybucją zgromadzonego szerokiego asortymentu: mebli domowych, akcesoriów kuchennych, tekstyliów oraz dekoracji. Poszukiwani są m.in. dostawcy tekstylnych sof do wnętrz, foteli i krzeseł do wnętrz oraz puf, stołów, kredensów, konsol. W ramach asortymentu wyposażenia kuchennego, wymagane przedmioty to talerze i szklanki, różne akcesoria takie jak kubki, kielichy, zestawy herbaciane itp. Do oferty wyposażenia zewnętrznego poszukiwane są sofy i krzesła z aluminium z siedziskami z tkaniny, ewentualnie z minimalnym dodatkiem drewna.

U swoich partnerów firma stawia na dobry stosunek jakości do ceny oraz rzetelność w negocjacjach. Rodzaj partnerstwa to umowa na dostawy.

 

Nr oferty: BRIT20221212021.


Pełny opis w języku angielskim można znaleźć za pomocą wyszukiwarki, wpisując w nią powyższy numer oferty: https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=pl/menu/020/015


Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 600 wew. 129, 165, 207


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl