Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Włoski showroom z wyposażeniem meblowym i dekoracyjnym
poszukuje nowych dostawców.

Sklep typu concept store z Sycylii poszukuje dostawców mebli wewnętrznych i zewnętrznych oraz akcesoriów domowych. Firma posiada swój showroom w Palermo i planuje urozmaicić ofertę o pomysły i inspiracje od nowych dostawców. Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją mebli domowych, akcesoriów kuchennych, tekstyliów oraz dekoracji, altan, pergol, parasoli przeciwsłonecznych. Mile widziany styl zbliżony do industrial chic, ale są gotowi odpowiedzieć na wszystkie potrzeby i wymagania klientów.

Powierzchnia handlowa firmy to 2000 metrów kwadratowych, na których zajmują się sprzedażą i dystrybucją zgromadzonego szerokiego asortymentu: mebli domowych, akcesoriów kuchennych, tekstyliów oraz dekoracji. Poszukiwani są m.in. dostawcy tekstylnych sof do wnętrz, foteli i krzeseł do wnętrz oraz puf, stołów, kredensów, konsol. W ramach asortymentu wyposażenia kuchennego, wymagane przedmioty to talerze i szklanki, różne akcesoria takie jak kubki, kielichy, zestawy herbaciane itp. Do oferty wyposażenia zewnętrznego poszukiwane są sofy i krzesła z aluminium z siedziskami z tkaniny, ewentualnie z minimalnym dodatkiem drewna.

U swoich partnerów firma stawia na dobry stosunek jakości do ceny oraz rzetelność w negocjacjach. Rodzaj partnerstwa to umowa na dostawy.

 

Nr oferty: BRIT20221212021.


Pełny opis w języku angielskim można znaleźć za pomocą wyszukiwarki, wpisując w nią powyższy numer oferty: https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=pl/menu/020/015


Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 600 wew. 129, 165, 207


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl