Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Mikrodrobiny plastiku, granulaty z tworzyw sztucznych – Komisja Europejska liczy na głos MŚP przed wprowadzeniem nowego prawodawstwa


W imieniu Komisji Europejskiej zachęcamy przedsiębiorców z naszego województwa do udziału w kolejnej już ankiecie realizowanej w ramach cyklu SME PANEL. Tym razem chodzi o opinie na temat ewentualnego nowego prawodawstwa europejskiego, które wymagałoby od wszystkich przedsiębiorstw produkujących, przetwarzających, transportujących i przechowujących granulaty z tworzyw sztucznych w UE przyjęcia dobrych praktyk, zapobiegających wydostawaniu się granulatu z tworzyw sztucznych do środowiska (gleby, wody, powietrza) oraz ograniczających straty granulatu.

 

Niniejszy kwestionariusz skierowany jest WYŁĄCZNIE do przedsiębiorstw mających siedzibę w Unii Europejskiej i przetwarzających granulaty z tworzyw sztucznych (plastików).

 

Celem niniejszego kwestionariusza jest lepsze zrozumienie możliwego wpływu nowego prawodawstwa europejskiego na przedsiębiorstwa z przedmiotowego sektora, zwłaszcza na mikro i małe firmy.

 

Link do ankiety on line: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SME_Panel_Microplastics_Plastic_pellets (pole wyboru języka, w jakim będzie wypełniana ankieta znajduje się po prawej stronie, w zakładce „Languages”)

 

W pierwszym pytaniu ankiety „Jak dowiedzieli się Państwo o tej ankiecie” prosimy o zaznaczenie opcji „Przez Europejską Sieć Przedsiębiorczości”, czyli sieć Enterprise Europe Network, do której należy nasz ośrodek w Katowicach.

 

Ankieta będzie otwarta do 22 lutego 2023 r. 

Z góry dziękujemy za Państwa wkład i poświęcony czas!

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl