Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

ZAPAMIĘTAJ DATĘ / SAVE THE DATE:
22.03.2023 r. - 28.03.2023 r.

Spotkania B2B w ramach targów SMART CITY EXPO KURYTYBA, BRAZYLIA


NOWE RZECZYWISTOŚCI MIEJSKIE. NOWE TECHNOLOGIE. NOWE MODELE BIZNESOWE.


Przewiduje się, że w ciągu 40 lat zbudujemy więcej miast niż w całej historii ludzkości. Przyszłość zatem leży w miastach, a cyfryzacja jest niezbędną i nieuniknioną rewolucją, która zapewni miastom przyszłość, skupionym na ludziach i środowisku. Tam gdzie spotykają się technologia i miasta, istnieje szansa na bardziej zrównoważony i integracyjny świat. Smart City Expo to miejsce, w którym można inicjować i wyzwolić miejskie jutro na całym świecie. Tu zaczyna się przyszłość miast.

 

Rodzaj wydarzenia: Hybrydowo – uczestnicy mogą wziąć udział w wydarzeniu online oraz na miejscu.

Data wydarzenia: 22.03.2023 r. - 28.03.2023 r.

 

Zapraszamy przedsiębiorstwa na czwartą edycję Smart City Expo Curitiba.  Jest to największe i najważniejsze wydarzenie w krajach Ameryki Łacińskiej dla tej branży, po raz kolejny będzie doskonałym centrum treści i networkingu wśród menedżerów inicjatyw publicznych, dyrektorów i kadry kierowniczej organizacji prywatnych, studentów, inwestorów, przedsiębiorców, badaczy, agencje rozwoju i ogół społeczeństwa obywatelskiego. Wydarzenie jest sponsorowane przez FIRA Barcelona, która co roku jest gospodarzem światowego kongresu Smart City Expo (www.smartcityexpo.com) w Barcelonie oraz kilku wydarzeń zagranicznych na całym świecie, takich jak Atlanta, Doha, Mérida, Buenos Aires i Szanghaj (www.smartcityexpo.com/en/abroads). Od 2018 roku Kurytyba jest oficjalnym miastem - gospodarzem wydarzenia o znaczeniu międzynarodowym w Brazylii. Edycja 2022 osiągnęła liczbę ponad 10 000 gości, ponad 100 prelegentów, 50 krajów, 360 miast, 130 burmistrzów oraz 100 sponsorów i instytucji wspierających.


W 2023 roku, pod hasłem „Łączenie miast, ludzi i technologii”, wydarzenie odbędzie się na podwojonej powierzchni wystawienniczej, co spotęguje doświadczenia z technologią i bezprecedensowym Tomorrow Mobility, jako szczególny tor rozwoju promowany przez Fira Barcelona.

 

Tematyka giełdy B2B: MOBILNOŚĆ, energia odnawialna i zrównoważony rozwój w środowisku miejskim, IoT oraz technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) stosowane w rozwiązaniach miejskich w obszarach: zdrowia, edukacji, bezpieczeństwa, cyfryzacji w administracji, mobilności oraz środowiska i gospodarki odpadami.


Zapraszamy na targi, które zaprezentują przyszłość mobilności elektrycznej w miastach.

 

Możliwość rejestracji na spotkania B2B będzie na osobnej platformie b2match:

https://smart-city-expo-curitiba-brazil.b2match.io/


Link do EXPO: https://smartcityexpocuritiba.com/en


Kontakt dla firm, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl