Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Duńska firma poszukuje dostawcy odżywek białkowych na bazie mleka lub roślin

Duńska firma, z 40.letnim doświadczeniem i tradycjami, kontaktami na niemal całym świecie, poszukuje ukraińskiego lub unijnego dostawcy proszku białkowego (na bazie mleka lub roślin) przeznaczonego do spożycia przez ludzi. Białko w proszku może być dostarczane w opakowaniach zbiorczych lub mniejszych.


Ta duńska firma zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą produktów konwencjonalnych i ekologicznych. Dzisiaj może się pochwalić tym, że jej produkty znajdują się niemal na całym świecie. Firma w obecnej formie prawnej powstała w 2004 roku i aktualnie pracuje z ponad 3500 produktami z 5 kontynentów dostarczając delikatesowe produkty dla kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, europejskiej i arabskiej. Firma posiada również własną markę, która jest dostępna w sieciach supermarketów i sklepach w Danii. Ponadto eksportuje do 10 różnych krajów. Posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe, produkcyjne i przepakownicze. Podsumowując, jej atuty to 40-letnie doświadczenie, 1100 kooperujących partnerów i 95% pokrycie kanałów dystrybucyjnych.


Aktualnie firma poszukuje ukraińskiego lub unijnego dostawcy proszku białkowego (na bazie mleka lub roślin) przeznaczonego do spożycia przez ludzi. Białko w proszku może być dostarczane w opakowaniach zbiorczych lub mniejszych.


Nr oferty: BRDK20230112008


Pełny opis w języku angielskim można znaleźć za pomocą wyszukiwarki, wpisując w nią powyższy numer oferty: https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=pl/menu/020/015

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 600 wew. 129, 165, 207


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl