Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Duńska firma poszukuje dostawcy odżywek białkowych na bazie mleka lub roślin

Duńska firma, z 40.letnim doświadczeniem i tradycjami, kontaktami na niemal całym świecie, poszukuje ukraińskiego lub unijnego dostawcy proszku białkowego (na bazie mleka lub roślin) przeznaczonego do spożycia przez ludzi. Białko w proszku może być dostarczane w opakowaniach zbiorczych lub mniejszych.


Ta duńska firma zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą produktów konwencjonalnych i ekologicznych. Dzisiaj może się pochwalić tym, że jej produkty znajdują się niemal na całym świecie. Firma w obecnej formie prawnej powstała w 2004 roku i aktualnie pracuje z ponad 3500 produktami z 5 kontynentów dostarczając delikatesowe produkty dla kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, europejskiej i arabskiej. Firma posiada również własną markę, która jest dostępna w sieciach supermarketów i sklepach w Danii. Ponadto eksportuje do 10 różnych krajów. Posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe, produkcyjne i przepakownicze. Podsumowując, jej atuty to 40-letnie doświadczenie, 1100 kooperujących partnerów i 95% pokrycie kanałów dystrybucyjnych.


Aktualnie firma poszukuje ukraińskiego lub unijnego dostawcy proszku białkowego (na bazie mleka lub roślin) przeznaczonego do spożycia przez ludzi. Białko w proszku może być dostarczane w opakowaniach zbiorczych lub mniejszych.


Nr oferty: BRDK20230112008


Pełny opis w języku angielskim można znaleźć za pomocą wyszukiwarki, wpisując w nią powyższy numer oferty: https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=pl/menu/020/015

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 600 wew. 129, 165, 207


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl