Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

15 lat sieci Enterprise Europe Network!Komu pomaga Sieć?

Małe i średnie przedsiębiorstwa, które mają ambicje wprowadzania innowacji i rozwijania swojej działalności na jednolitym rynku europejskim i poza nim, mogą korzystać ze wsparcia ponad 450 organizacji partnerskich sieci EEN. Takie ośrodki EEN są osadzone w lokalnych strukturach biznesowych i połączone na całym świecie. Sieć oferuje połączenie możliwości uczenia się, dostosowanych porad i wsparcia w celu znalezienia najlepszych partnerstw. Przekazywane firmom informacje dotyczą tego, w jaki sposób firmy mogą uzyskać dostęp do źródeł finansowania potrzebnych do rozwoju, w jaki sposób mogą wprowadzać innowacje, w jaki sposób poruszać się po przepisach na jednolitym rynku UE i w krajach trzecich oraz w jaki sposób mogą znaleźć partnerów handlowych. Sieć EEN za pomocą profesjonalnej i praktycznej pomocy konsultantów wspiera start-upy, małe firmy i przedsiębiorców z szerokiego wachlarza sektorów: od rolnictwa po sztuczną inteligencję, od tekstyliów po przemysł lotniczy i kosmiczny, od morskiego po branże kreatywne. Wyjątkowe połączenie lokalnej wiedzy i globalnego zasięgu sieci umożliwiło tysiącom firm dostęp do rynków międzynarodowych oraz dalszy i szybszy rozwój ich działalności.

Po co przyjść do ośrodka Enterprise Europe Network?


Dzięki naszemu wsparciu ponad pół miliona firm skorzystało ze spersonalizowanych indywidualnych porad biznesowych, które pomogły im zwiększyć ich międzynarodowy potencjał. W ostatnich latach Sieć rozszerzyła swoje usługi, aby pomóc firmom przejść na bardziej zrównoważony rozwój środowiskowy i społeczny, poprawić ich odporność na wstrząsy rynkowe i osiągnąć cyfrową transformację. W zeszłym roku sieć zapewniła specjalne wsparcie unijnym i ukraińskim firmom, dotkniętym rosyjską inwazją oraz opracowała wytyczne, które pomogą firmom poradzić sobie z kryzysem energetycznym. Firmy w całej Europie i poza nią zwracają się do ośrodków EEN, jako do niezawodnego partnera z udokumentowanymi osiągnięciami w pomaganiu firmom w realizacji ich międzynarodowych ambicji. Czy będziesz następny?


Dowiedz się, jak wspierała sieć firmy z sektora MŚP na świecie: spójrz na nasze success stories!


Aby dowiedzieć się więcej o sieci Enterprise Europe Network, przejrzyj nasze usługi w skrócie >>> lub na grafikę poniżej.


Zapraszamy do kontaktu:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 600 wew. 202, 203, 207


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl