Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

15 lat sieci Enterprise Europe Network!Komu pomaga Sieć?

Małe i średnie przedsiębiorstwa, które mają ambicje wprowadzania innowacji i rozwijania swojej działalności na jednolitym rynku europejskim i poza nim, mogą korzystać ze wsparcia ponad 450 organizacji partnerskich sieci EEN. Takie ośrodki EEN są osadzone w lokalnych strukturach biznesowych i połączone na całym świecie. Sieć oferuje połączenie możliwości uczenia się, dostosowanych porad i wsparcia w celu znalezienia najlepszych partnerstw. Przekazywane firmom informacje dotyczą tego, w jaki sposób firmy mogą uzyskać dostęp do źródeł finansowania potrzebnych do rozwoju, w jaki sposób mogą wprowadzać innowacje, w jaki sposób poruszać się po przepisach na jednolitym rynku UE i w krajach trzecich oraz w jaki sposób mogą znaleźć partnerów handlowych. Sieć EEN za pomocą profesjonalnej i praktycznej pomocy konsultantów wspiera start-upy, małe firmy i przedsiębiorców z szerokiego wachlarza sektorów: od rolnictwa po sztuczną inteligencję, od tekstyliów po przemysł lotniczy i kosmiczny, od morskiego po branże kreatywne. Wyjątkowe połączenie lokalnej wiedzy i globalnego zasięgu sieci umożliwiło tysiącom firm dostęp do rynków międzynarodowych oraz dalszy i szybszy rozwój ich działalności.

Po co przyjść do ośrodka Enterprise Europe Network?


Dzięki naszemu wsparciu ponad pół miliona firm skorzystało ze spersonalizowanych indywidualnych porad biznesowych, które pomogły im zwiększyć ich międzynarodowy potencjał. W ostatnich latach Sieć rozszerzyła swoje usługi, aby pomóc firmom przejść na bardziej zrównoważony rozwój środowiskowy i społeczny, poprawić ich odporność na wstrząsy rynkowe i osiągnąć cyfrową transformację. W zeszłym roku sieć zapewniła specjalne wsparcie unijnym i ukraińskim firmom, dotkniętym rosyjską inwazją oraz opracowała wytyczne, które pomogą firmom poradzić sobie z kryzysem energetycznym. Firmy w całej Europie i poza nią zwracają się do ośrodków EEN, jako do niezawodnego partnera z udokumentowanymi osiągnięciami w pomaganiu firmom w realizacji ich międzynarodowych ambicji. Czy będziesz następny?


Dowiedz się, jak wspierała sieć firmy z sektora MŚP na świecie: spójrz na nasze success stories!


Aby dowiedzieć się więcej o sieci Enterprise Europe Network, przejrzyj nasze usługi w skrócie >>> lub na grafikę poniżej.


Zapraszamy do kontaktu:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 600 wew. 202, 203, 207


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl