Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Francuska firma poszukuje producentów zaślepek ze stali nierdzewnej 316L w ramach umowy outsourcingowej.

Ta 36-letnia francuska firma produkuje węże, złączki i części ze stali nierdzewnej oraz montuje węże z niepalnych tworzyw sztucznych, elastomeru i silikonu. Wytwórca posiada własny zakład produkcyjno-montażowy. Jego produkty spełniają normy SMS, DIN, ISO i mogą być ognioodporne, odporne na ścieranie lub wyposażone w złącza obrotowe lub pistolety czyszczące. Przeznaczone są do przesyłu produktów w branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, przemysłowej.

Właściciele zainteresowani są zleceniem na zewnątrz części swojej „prostej” produkcji, aby bardziej skoncentrować się na produkcji części o wysokiej wartości dodanej. Ponieważ francuski producent miał już niewielkie doświadczenie w imporcie i eksporcie, poszukuje producenta elementów ze stali nierdzewnej 316L w ramach umowy outsourcingowej do długoterminowej współpracy. Najlepiej, gdyby dostawca już produkował tego typu części lub miał doświadczenie z klientami z branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej lub chemicznej.


Nr oferty: BRFR20230209011

Pełny opis w języku angielskim można znaleźć pod bezpośrednim linkiem: https://een.ec.europa.eu/b2b/profile/183c57fd-574f-4d10-9a71-018636d32ae0

lub za pomocą naszej wyszukiwarki, wpisując w nią numer oferty: https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=pl/menu/020/015

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 622 (lub 620)


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl