Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Włoski producent półfabrykatów drewnianych poszukuje dostawców sklejki

Firma z siedzibą w Valledolmo na Sycylii we Włoszech została założona w 2006 roku i od tamtej pory specjalizuje się w produkcji szerokiego asortymentu półfabrykatów z drewna, sklejki, listew, płyt stolarskich, opasek i ram drewnianych, płyt fornirowanych i laminowanych. Firma jest liderem w branży drzewnej na terenie całych Włoch. Ich lokale zajmują powierzchnię 4000 metrów kwadratowych, dysponują też dużymi przestrzeniami zewnętrznymi, posiadają najnowocześniejszy park maszynowy. Obecnie firma kupuje drewno od pośredników krajowych, ale teraz chce rozpocząć bezpośredni zakup od dostawców sklejki. Firma prowadzi sprzedaż na rynku krajowym, do firm prywatnych i instytucji publicznych ze wszystkich sektorów. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na wymagania klientów i oferować produkty wysokiej jakości, rozpoczęli poszukiwania nowych międzynarodowych dostawców, którzy będą w stanie zaoferować różne produkty z drewna potrzebne do produkcji ich produktów. Firma jest szczególnie zainteresowana zakupem sklejki i poszukuje nowego dostawcy w ramach stałych umów. Firma jest godnym zaufania partnerem biznesowym - współpraca z nimi zapewni zainteresowanym partnerom możliwość wejścia na nowy rynek i zwiększenia sprzedaży.

Specyfikacja: wysokiej jakości wyroby ze sklejki dowolnego gatunku drewna, w jakości BB \ CC, o wymiarach: mm 3x228x1220 \ mm 9x2280x1220 \ mm 16,5x2440x1220. Współpraca ze zidentyfikowanymi partnerami będzie oparta na umowach z dostawcami. Zainteresowani partnerzy powinni dostarczyć włoskiej firmie szczegółową listę dostępnego drewna, posiadanych certyfikatów i specyfikacji technicznych.

Nr oferty: BRIT20220804014

Pełny opis w języku angielskim można znaleźć pod bezpośrednim linkiem: https://een.ec.europa.eu/b2b/profile/465309a3-faad-4b12-a3b0-0182696f840e

lub za pomocą naszej wyszukiwarki, wpisując w nią numer oferty: https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=pl/menu/020/015

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 622 (lub 620)


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl