Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Nabór do katalogu made inSilesia


Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (ŚCOIE) zamierza wydać drugą edycję katalogu pn. made inSilesia, stanowiącego spis produktów eksportowych województwa śląskiego.


Celem wydawnictwa jest prezentacja potencjału gospodarczego Województwa Śląskiego jak również promocja firm oraz produktów i usług eksportowych z naszego regionu.


Zapraszamy Przedsiębiorców z województwa śląskiego do przesyłania zgłoszeń!


Termin mija 13 czerwca br.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą edycją made inSilesia.

Katalog ukaże się w wersji drukowanej, jak i zostanie opublikowany na stronie internetowej ŚCOIE. Opracowanie zostanie przygotowane w polskiej i angielskiej wersji językowej.


Więcej informacji tutaj >>>


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl