Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Giełda kooperacyjna – zero kosztów i okazja na zdobycie kontrahenta!

Wczoraj w Katowicach zakończyły się Międzynarodowe Spotkania Kooperacyjne INTARG® 2023

 

Międzynarodowe spotkania kooperacyjne zorganizowane zostały przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim SA w ramach 16. edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2023 ze specjalną strefą INTARG® EKO w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem - do udziału zarejestrowało się ponad 70 uczestników z 18 krajów świata, m. in. z Ukrainy, Rumunii, Jemenu, Austrii, Albanii, Szwajcarii, Hiszpanii czy Korei Południowej.


Spotkania B2B były okazją do znalezienia rzetelnych partnerów pośród wynalazców, innowatorów, przedsiębiorców, start-upów, inwestorów, klastrów, uczelni i instytucji wspierających rozwój i wynalazczość, a tym samym okazją do wzmocnienia relacji biznesowych oraz wdrażania nowych rozwiązań i wynalazków w biznesie.


Wydarzenie, zgodnie z tematyką tegorocznej wystawy, ukierunkowane było na prezentację innowacyjnych rozwiązań w następujących sektorach: przemysł, ochrona środowiska i transformacja energetyczna, chemia, biotechnologie, nanotechnologie, zdrowie i medycyna, społeczne innowacje, bezpieczeństwo, transport i logistyka, IT, rozwiązania w życiu codziennym, przemysł spożywczy, design, usługi.


Udział w spotkaniach kooperacyjnych pozwala na pozyskanie nowych partnerów biznesowych i  naukowych, transfer kreatywnych rozwiązań i technologii, zapoznanie się z najnowszymi trendami w gospodarce krajowej i światowej oraz w sferze badawczo – rozwojowej.


Osoby zainteresowane podobnymi wydarzeniami zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem EEN.


Kontakt:
Ośrodek Enterprise Europe Network
enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 622 (lub 620)

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl