Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Międzynarodowe spotkania b2b dla branży odzieżowej
28-30 czerwca 2023 r., Turyn


Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla branży odzieżowej, która odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2023 r. w Turynie podczas Torino Fashion Week.


Giełda kooperacyjna jest to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 30-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Więcej informacji znajdą Państwo na głównej stronie wydarzenia.

Spotkania będą się odbywać wyłącznie stacjonarnie.


Giełda adresowana jest do firm z branży odzieżowej, zarówno oferujących swoje usługi i produkty, jak i tych, które poszukują podwykonawców i dostawców.


Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Jest na to czas do 22 czerwca 2023 r., ale im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Państwa ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni i przedziały godzinowe, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by móc umawiać spotkania.
  • Należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!
  • Każde zaproszenie, jakie trafia do uczestnika, powinno zostać rozpatrzone i zaakceptowane lub odrzucone. Tylko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do indywidualnego harmonogramu.
  • W dniach 28-30 czerwca 2023 r., w Mercato Centrale Torino na Piazza della Repubblica 25 w Turynie, odbędą się spotkania stacjonarne zgodnie z indywidualnymi harmonogramami.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem.


Zarejestruj się już dziś!


Kontakt dla firm, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl  

tel: +48 32 72 85 623 

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl