Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Energia wiatrowa: HUSUM WIND MATCH 2023, Niemcy, 13.09.2023


Zapraszamy do udziału w spotkaniach kooperacyjnych „HUSUM WIND MATCH 2023” skierowanych do sektora produkcji energii wiatrowej. Spotkania B2B organizowane są w ramach Targów HUSUM WIND 2023 w Niemczech. Spotkania odbędą się stacjonarnie podczas targów.

 

Targi HUSUM WIND to wiodące targi branży wiatrowej na arenie międzynarodowej, w których bierze udział ponad 600 wystawców z sektora lądowej i morskiej energetyki wiatrowej prezentując swoje produkty, usługi, najnowocześniejsze technologie i innowacje w całym łańcuchu wartości branży wiatrowej: od pojedynczych komponentów po kompletne turbiny wiatrowe do planowania projektów, konserwację, serwisowanie, logistykę, rozbudowę sieci, magazynowanie energii oraz integrację systemu. Ponadto nowe technologie zostaną również zaprezentowane w ramach towarzyszącego targom kongresu. Jako prezentacja innowacyjnych technologii wiatrowych, targi wiatrowe HUSUM skierowane są do producentów i dostawców, operatorów, deweloperów projektów i usługodawców, dostawców energii, gmin i inwestorów z całego świata, którzy szukają najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie i są zorientowani na rynek.


Tematyka HUSUM WIND MATCH obejmuje cały łańcuch wartości w produkcji energii wiatrowej nadbrzeżnej i morskiej (onshore / offshore), ale również zielony wodór, rozwiązania cyfrowe, ponowne zasilanie i recykling, międzysektorowość i magazynowanie energii.

Strona wydarzenia: https://husum-wind-match-2023.b2match.io/

Jak to działa?

 

·         Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Rejestracja otwarta jest do 8 września 2023 r., ale im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba międzynarodowych partnerów będzie mogła zapoznać się z Państwa ofertą.

·         Podczas rejestracji należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj poszukiwanej lub oferowanej współpracy. Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.

·         Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy. Już teraz można zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Prosimy cyklicznie sprawdzać katalog uczestników, gdyż na bieżąco rejestrują się nowi potencjalni partnerzy.

·         Każde zaproszenie, jakie trafia do uczestnika, powinno zostać rozpatrzone i zaakceptowane lub odrzucone. Tylko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do indywidualnego harmonogramu.

·         W dniu 13 września br. w Congress Center, at Messeplatz 12-18, w Husum, odbędą się spotkania stacjonarne zgodnie z indywidualnymi harmonogramami.

 

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Kontakt dla firm, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

 

Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel: +48 32 72 85 623, - 620,

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl