Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Poznaj partnerów z branży teleinformatycznej podczas ICT Spring Tech Event w Luksemburgu


W imieniu Izby Handlowej z Luksemburga zapraszamy do udziału w 8. edycji międzynarodowych spotkań Go International Matchmaking Event @ICT Spring, które odbędą się przy okazji konferencji ICT Spring Tech Event w dniach 29-30 czerwca w Luksemburgu.


https://app.swapcard.com/event/ict-spring-2023


ICT Spring Tech Event to cykl wydarzeń technologicznych - konferencja, warsztaty, seminaria, targi wystawiennicze i spotkania b2b - mających na celu połączenie firm technologicznych z różnych krajów. Poszukujących zarówno partnerstw technologicznych, jak i zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat możliwości i wyzwań, jakie niesie ze sobą wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii.


Każdego roku w wydarzeniu bierze udział ponad 5000 uczestników (korporacje, start-upy, inwestorzy, centra badawcze, akceleratory) z przeszło 60 krajów.


W ramach ICT Spring Tech Event odbędą się również spotkania b2b "Go International Matchmaking Event @ICT Spring", organizowane co roku przed ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Izbie Handlowej w Luksemburgu.


Spotkania Go International Matchmaking Event @ICT Spring – jak to działa?


  • Aby wziąć udział w spotkaniach B2B, każdy uczestnik rejestruje się tutaj, aby otrzymać bilet wstępu;
  • Kolejnym krokiem jest rejestracja na stronie spotkań B2B Go International Matchmaking Event @ICT Spring, podczas której uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line na stronie wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowane firmy dokonują wyboru tych uczestników, z którymi chciałyby odbyć spotkania;
  • W dniach 29-30.06.2023 r. odbędą się spotkania B2B oraz dodatkowe wydarzenia zaplanowane w ramach ICT Spring Tech Event.

Udział w spotkaniach Go International Matchmaking Event @ICT Spring jest bezpłatny i obejmuje uczestnictwo w konferencji, warsztatach, seminariach towarzyszących i targach.

W przypadku zainteresowania udziałem dodatkowo w wydarzeniu networkingowym ICT Spring Party koszt biletu wynosi 50 EUR. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Zapraszamy do udziału!

 

Kontakt:

Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel: +48 32 72 85 623, - 620

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl