Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Connect2Slovenia - Międzynarodowe Spotkania B2B
Celje, Słowenia, 15.09.2023


Connect2Slovenia to wiodące międzynarodowe wydarzenie matchmakingowe w Słowenii, które odbywa się w ramach Międzynarodowych Targów Handlu i Biznesu (MOS) w Celje. Wydarzenie łączy MŚP, startupy i scaleupy w obszarze inteligentnego przemysłu. Connect2Slovenia umożliwia efektywny i zorientowany na cel networking - indywidualne spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi z całej Europy.
 
Międzynarodowe Targi Handlu i Biznesu (MOS) w Celje to impreza biznesowo-targowa, która co roku przyciąga ponad 800 bezpośrednich i 1000 reprezentowanych wystawców oraz ponad 100 000 zwiedzających. Jest on podzielony na pięć segmentów: MOS Home, MOS Technika i Energia, MOS Turystyka, MOS DIGGIt i MOS Plus.
 
Główne tematy:
 
⦁ Rozwiązania / technologie dla Przemysłu 4.0 (inteligentne maszyny, roboty, inteligentna logistyka, cyberbezpieczeństwo)
⦁ Cyfryzacja
⦁ Motoryzacja
⦁ Przemysł metalowy
⦁ Elektryczność i elektronika
⦁ Mobilność, transport i logistyka
⦁ Badania, rozwój i transfer technologii.
 
Rejestracja otwarta będzie do 11 września na stronie:
 
 
Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Rejestracja otwarta jest do 11 września 2023 r., ale im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba międzynarodowych partnerów będzie mogła zapoznać się z Państwa ofertą.
  • Podczas rejestracji należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj poszukiwanej lub oferowanej współpracy. Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy. Już teraz można zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Prosimy cyklicznie sprawdzać katalog uczestników, gdyż na bieżąco rejestrują się nowi potencjalni partnerzy.
  • Każde zaproszenie, jakie trafia do uczestnika, powinno zostać zaakceptowane lub odrzucone. Tylko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do indywidualnego harmonogramu.
  • W dniu 11 września br. w Celje Fairground, Congress Centre, Blue Hall (1st floor), Dečkova ulica 1, odbędą się spotkania stacjonarne zgodnie z indywidualnymi harmonogramami.
 
Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem.
 
Zapraszamy do udziału!
 
Kontakt dla firm, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:
 
Zespół Enterprise Europe Network
e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl 
tel: +48 32 72 85 623, - 620,
Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl