Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Firmy z branży środowisko / energia / ochrona środowiska poszukują partnerów na polskim rynku.

Międzynarodowa baza bezpłatnych ofert współpracy (Partnering Opportunities)

zawiera ponad 4600 zapytań firm poszukujących kooperantów z prawie 60 krajów.

 

Sprawdź, jak to działa!

Odpowiedz na zapytania firm zagranicznych 

i rozpocznij współpracę jako ich partner w woj. śląskim!

 

Zapraszamy do przejrzenia najnowszych ofert współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network – spośród czerwcowych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady firm z branży środowisko / energia / ochrona środowiska.  Zachęcamy do sprawdzenia listy. W linkach przy ofertach zamieszczamy pełny opis.

Baza jest zanonimizowana - jeśli któraś oferta Państwa zainteresuje, wystarczy podać nam jej numer, a my w celu uzyskania danych kontaktowych skontaktujemy się z ośrodkiem EEN, który ją zamieścił.

Te oraz inne propozycje można znaleźć poprzez WYSZUKIWARKĘ zamieszczoną na naszej stronie projektu.

BOES20230503002 - Hiszpańska firma koncentruje się głównie na badaniach, rozwoju i innowacjach urządzeń do odzyskiwania i ponownego wykorzystania energii ze ścieków. Poszukuje partnerów do pozycjonowania swoich produktów na rynkach europejskich. Ich produkt to wyjątkowo płaskie, gotowe do montażu brodziki zaprojektowane z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii oszczędzania energii. Jest to rekuperator zintegrowany z brodzikiem, który pozwala odzyskać energię z wody, którą się kąpiemy i natychmiast ją ponownie wykorzystać.

BOHR20230505004 -  Chorwacka firma badawczo-konsultingowa, zajmująca się zmianami klimatycznymi, poszukuje partnerów w Europie i poza nią. MŚP jest zainteresowane współpracą z podobnie myślącymi podmiotami z sektora prywatnego i publicznego w ramach umów podwykonawczych w celu wspólnej realizacji projektów i inicjatyw.

BONL20230502009 -  Młoda, innowacyjna firma z Holandii stworzyła zrównoważone rozwiązanie do segregacji odpadów w pojemnikach. Używając go, można trzymać trzy rodzaje odpadów w jednym pojemniku. Separator odpadów jest łatwy w instalacji i pasuje do każdego kosza na śmieci. Poszukiwani są partnerzy w ramach umowy dystrybucyjnej.

BOCL20230515023 -   Chilijska firma poszukuje europejskich organizacji w obszarze gospodarowania odpadami, centrum technologicznego z dużym doświadczeniem w zakresie zrównoważonego rozwoju, gospodarki o obiegu zamkniętym, współpracy i zielonych technologii, które chciałyby powielić ten model biznesowy lub chcą być dostawcą tej platformy dla Chile.

BOFR20230524008 - Firma zamierza rozszerzyć swój zasięg geograficzny i ekspansję w Europie poprzez:  przejęcie zakładów energii odnawialnej; możliwości biznesowe z partnerami działającymi na rynku energii odnawialnej.

BODK20230517012 -  Duńska firma prowadzi w imieniu klientów zarządzanie placami budowy na dużych budowach z udziałem wielu osób i poddostawców. Firma poszukuje partnerów do współpracy i klientów na oferowane usługi zarządzania placem budowy w branży zielonej energii.

BOIT20230525028 - Innowacyjny start-up z siedzibą w północnych Włoszech opracował ekspertyzę w zakresie przekształcania odpadów organicznych w nowe surowce, za pomocą których można tworzyć nowe produkty gospodarki o obiegu zamkniętym. Poszukuje potencjalnych partnerów do rozszerzenia działalności na skalę międzynarodową. Poszukiwane są dwa rodzaje partnerstw: firmy i wszyscy zainteresowani przekształceniem swoich odpadów w produkty ekologiczne; sprzedawcy detaliczni i / lub dystrybutorzy w celu zwiększenia udziału w rynku.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl