Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Branża turystyczna szuka partnerów na polskim rynku

Międzynarodowa baza bezpłatnych ofert współpracy (Partnering Opportunities)

zawiera blisko 5000 zapytań firm z prawie 60 krajów poszukujących kooperantów.

 

Sprawdź, jak to działa!

Odpowiedz na zapytania firm zagranicznych 

i rozpocznij współpracę jako ich partner w woj. śląskim!

 

Zapraszamy do przejrzenia najnowszych ofert współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network – spośród aktualnych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady w klimacie wakacyjnym czyli z branży turystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia listy. W linkach przy ofertach zamieszczamy pełny opis.

Baza jest zanonimizowana - jeśli któraś oferta Państwa zainteresuje, wystarczy podać nam jej numer, a my w celu uzyskania danych kontaktowych skontaktujemy się z ośrodkiem EEN, który ją zamieścił.

BORO20230627014 - Firma turystyczna z siedzibą w Rumunii, zaprasza do współpracy ze swoim biurem podróży w zakresie wyjątkowych usług turystycznych. Jej specjalność to budowanie zespołów kooperacyjnych, oferujących szereg wciągających doświadczeń, takich jak wędrówki, spływy kajakowe i brunche na świeżym powietrzu. Współpracują z nimi hotele, lokalne firmy, owczarnie, browary, usługi transportowe, restauracje, touroperatorzy i influencerzy podróżniczy. Poszukują partnerów biznesowych, z którymi wspólnie rozwiną swoje firmy.

BOCZ20230601012 -  Czeska firma, prowadzona przez matkę i córkę, koncentruje się na internetowych wycieczkach po mieście uzupełnionych elementami gier. Firma chce zaistnieć na rynkach międzynarodowych i dlatego poszukuje stałych partnerów do współpracy biznesowej. Ich produkt to unikalny interaktywny przewodnik online łączący w sobie grę, wycieczkę i quiz, który może stanowić dodatkową rozrywkę dla turystów, zapewniając jednocześnie podstawową wiedzę o historii, kulturze i współczesnym życiu.

BOGR20230527002 - Grecka firma działająca od 2013 r. w oparciu o platformę turystyczną poszukuje umów handlowych i agentów. Firma koncentruje się na niezależnych podróżnikach, którzy chcą poznać Grecję w oparciu o swoje osobiste zainteresowania, w tym celu można skorzystać z zaawansowanych narzędzi pomagających spersonalizować wycieczkę dla swoich klientów. Korzystając z narzędzi dostępnych na stronie, podróżujący mogą zgodnie ze swoimi potrzebami (rodzinnymi, romantycznymi, kulturalnymi, winiarskimi, rowerowymi, pieszymi itp.) wybierać z listy zainteresowań, a narzędzie skanuje stronę, tworząc listę miejsc spełniających potrzeby podróżnika.

BOIT20230406009 -   Sycylijski organizator wycieczek przyjazdowych, DMC i MICE, z siedzibą w Palermo poszukuje zagranicznego organizatora wycieczek, biur podróży i konsultantów turystycznych zainteresowanych stworzeniem długoterminowej relacji. Klient działa w segmencie B2B i specjalizuje się we włoskich regionach Sycylii, Sardynii i Apulii. Tworzą indywidualne i szyte na miarę wycieczki, dostosowując swoje ekskluzywne produkty do każdego klienta, zgodnie z określonymi potrzebami.

TODE20230119029 - Niemiecki startup jest twórcą aplikacji opartej na AR dla sektora turystycznego i obiektów dziedzictwa kulturowego (przewodniki miejskie nowej generacji). Ta pionierska i innowacyjna technologia umożliwia użytkownikom rozpoczęcie wyjątkowej przygody z podróżą w przeszłość za pomocą własnego smartfona. Obejmuje to „cyfrowe wycieczki po mieście” z audioprzewodnikiem i możliwością zobaczenia miast z dawnych czasów, po aplikacje, które można wykorzystać w muzeach i projektach artystycznych. Firma oferuje współpracę badawczo-techniczną, umowę handlową, dystrybucję na podstawie umowy licencyjnej.

BOSI20230222006 – Słoweńska firma oferuje sportowe i kulinarne doznania dla partnerów związanych z branżą podróży i turystyki w UE. Jest to jeden z największych ośrodków rodzinnych w okolicy – do dyspozycji gości jest plac zabaw dla dzieci, tory do gry w kręgle, dostępna jest międzynarodowa restauracja i sala konferencyjna. Firma oferuje kulinarne i sportowe pakiety aktywne w swoich obiektach potencjalnym partnerom w ramach umów o świadczenie usług. Oferta skierowana do biur podróży, stowarzyszeń i innych organizacji z Europy i spoza niej.

BORO20220829003 – Rumuńskie biuro podróży specjalizujące się w turystyce kulturalnej i gastronomicznej poszukuje partnerów do turystyki przyjazdowej i usług przyjazdowych. Świadczą usługi ukierunkowane na turystykę kulturalną i gastronomiczną w rumuńskich regionach wiejskich, górskich, nadmorskich i naddunajskich. Agencja poszukuje europejskich operatorów turystycznych do współpracy na zasadzie turystyki przyjazdowej. Poszukiwani są partnerzy do umów handlowych.

 

Te oraz inne propozycje można znaleźć poprzez WYSZUKIWARKĘ zamieszczoną na naszej stronie projektu.

 

Firmy zainteresowane współpracą z zagranicznym partnerem prosimy o kontakt:

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl

www.enterprise.fgsa.pl
+48 32 72 85 622 (lub 620)

 

 

Projekt Enterprise Europe Network – South  Poland (EEN-SP) jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu na rzecz jednolitego rynku (projekt nr 101052736) oraz ze środków budżetu państwa w ramach programu wieloletniego: Program rządowy – Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl