Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Seminaria, webinaria

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Partnering Oportunities Database –

Twoja szansa na znalezienie wiarygodnego partnera do współpracy


Zachęcamy do przeglądania ofert współpracy za pomocą wyszukiwarki!


  1. Po pobraniu dokumentu z wybranego miesiąca, wybierz ofertę, która jest dla Ciebie interesująca pod kątem ewentualnej współpracy, zanotuj numer tej oferty.
  2. Zanim uzyskasz dane kontaktowe wskazanego partnera, skontaktuj się z nami i zaprezentuj swoją firmę, wypełniając krótki formularz Expression of Interest.
  3. Konsultant Enterprise Europe Network, zdobędzie dla Ciebie dane wybranych firm – wyślij wiadomość z dołączonym formularzem na adres enterprise(at)oddzial.fgsa.pl


Oferty współpracy, przetłumaczone na język polski:

 Dane adresowe przekazywane są bezpłatnie.

Jednocześnie informujemy, iż zabrania się odpłatnego przekazywania zapytań ofertowych osobom trzecim oraz innych działań mających na celu osiągnięcie zysku z dalszej dystrybucji ofert zamieszczonych na stronie: www.enterprise.fgsa.plŻyczymy udanych kontaktów biznesowych !
Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl