Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Webinar: Workshop on Japanese Business Culture and Textile Export to Japan

26-11-2021

W imieniu Stowarzysznia "Wolna Przedsiębiorczość", projektu Pomorski Broker Eksportowy oraz sieci Enterprise Europe Network zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze: "Workshop on Japanese Business Culture and Textile Export to Japan", który odbędzie się już 2 grudnia 2021 r. w godz. 10.30 - 12.45

Polski Produkt Przyszłości – zgłoszenia do 6 grudnia br.

19-11-2021

Przedsiębiorcy, instytuty badawcze oraz naukowcy mogą zgłaszać swoje innowacyjne projekty do 24. edycji konkursu Polski Produkt Przyszłości, który jest organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości razem z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Konkurs finansowany jest z Funduszy UE, w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego w branży IT. Premiera wyników badań II edycji – 23 listopada

19-11-2021

Zapraszamy na kolejny okrągły stół w ramach Bilnsu Kapitału Ludzkiego. Już w najbliższy wtorek, 23 listopada, będą przedstawione wyniki II edycji badań nt. bieżących i przyszłych potrzeb kompetencyjnych w sektorze IT. Razem z ekspertami odbędą się dyskusje nt.: strategii przedsiębiorstw dotyczących pozyskania pracowników i rozwoju ich kompetencji, planów zawodowych przyszłych kadr sektora IT oraz trendów i kompetencji przyszłości.

Zapraszamy do zapisów na wydarzenie.

„Nowy Start” – 15 mln zł na pomoc przedsiębiorcom, którzy chcą powrócić do biznesu

19-11-2021

O wsparcie z funduszy UE mogą wnioskować mikro, maili i średni przedsiębiorcy, którzy ponownie rozpoczęli działalność gospodarczą. Korzystając z programu mają szansę na dostosowanie swojego modelu biznesowego do zmieniających się warunków rynkowych i konkurencji.

"Nowy Start" jest finansowany z Programu Wiedza Edukacja Rozwój, a nabór trwa do 31 maja 2023 r.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl