Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Webinarium: Podstawy cyberbezpieczeństwa dla przedsiębiorców sektora MŚP, 30.11.2022 r., godz. 10.00 - 12.15.

17-11-2022

Cyberbezpieczeństwo - wyzwanie dla Ciebie, Twojej firmy i pracowników!

Jakiego rodzaju niebezpieczeństwo grozi firmom i jak się przed nim ustrzec? Wystarczy niewiele, by w znaczący sposób ograniczyć to ryzyko, a podstawą jest wiedza. Dlatego zapraszamy na seminarium online, podczas którego ekspert wprowadzi nas w temat cyfrowego bezpieczeństwa.

Wielkie otwarcie Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027

04-11-2022

8 grudnia 2022 roku w Muzeum Śląskim w Katowicach odbędzie się konferencja inaugurująca nowy program regionalny Fundusze Europejskie dla Województwa Śląskiego na lata 2021-2027

Zielone technologie dla bezpieczeństwa energetycznego, seminarium i spotkania B2B, 22 listopada br.

02-11-2022

PARP oraz Innovation Norway zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu pn.: "Zielone technologie dla bezpieczeństwa energetycznego", które odbędzie się 22 listopada, podczas Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach. Wydarzenie będzie skłądać się z sesji seminaryjnej oraz spotkań B2B.

Wydarzenie kierowane jest do firm, instytucji, oferujących innowacyjne rozwiązania związane z:

energią odnawialną, bezpieczeństwem energetycznym, elektroenergetyką, elektromobilnością, technologiami słonecznymi, wiatrowymi, biomasą oraz biopaliwami.

Udział jest bezpłatny.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl