Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Webinarium: Podstawy cyberbezpieczeństwa dla przedsiębiorców sektora MŚP, 30.11.2022 r., godz. 10.00 - 12.15.

17-11-2022

Cyberbezpieczeństwo - wyzwanie dla Ciebie, Twojej firmy i pracowników!

Jakiego rodzaju niebezpieczeństwo grozi firmom i jak się przed nim ustrzec? Wystarczy niewiele, by w znaczący sposób ograniczyć to ryzyko, a podstawą jest wiedza. Dlatego zapraszamy na seminarium online, podczas którego ekspert wprowadzi nas w temat cyfrowego bezpieczeństwa.

Wielkie otwarcie Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027

04-11-2022

8 grudnia 2022 roku w Muzeum Śląskim w Katowicach odbędzie się konferencja inaugurująca nowy program regionalny Fundusze Europejskie dla Województwa Śląskiego na lata 2021-2027

Zielone technologie dla bezpieczeństwa energetycznego, seminarium i spotkania B2B, 22 listopada br.

02-11-2022

PARP oraz Innovation Norway zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu pn.: "Zielone technologie dla bezpieczeństwa energetycznego", które odbędzie się 22 listopada, podczas Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach. Wydarzenie będzie skłądać się z sesji seminaryjnej oraz spotkań B2B.

Wydarzenie kierowane jest do firm, instytucji, oferujących innowacyjne rozwiązania związane z:

energią odnawialną, bezpieczeństwem energetycznym, elektroenergetyką, elektromobilnością, technologiami słonecznymi, wiatrowymi, biomasą oraz biopaliwami.

Udział jest bezpłatny.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl