Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Raport z konsultacji SME Panel nt. opóźnień w płatnościach w transakcjach między firmami

17-12-2021

 

W okresie od września do listopada zachęcaliśmy naszych lokalnych przedsiębiorców do udziału w ankiecie nt. opóźnień w płatnościach w transakcjach między firmami. Badanie realizowane było na zlecenie Komisji Europejskiej przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network, w ramach projektu „SME Panel”.

NCBR: STREFA JUTRA - W Polsce tworzymy Sport 4.0

16-12-2021

Zapraszamy do obejrzenia flmu o najciekawszych polskich startapach, zajmujących się tematyką Spottu 4.0. Przekonaj sie, jak wsparcie pozyskane ze środków Funduszy Europejskich w ramach programów: Inteligentny Rozwój oraz Wiedza Edukacja Rozwój pomaga naszym beneficjentom budowac sport przyszłości.

Pracodawca Jutra

12-12-2021

VI edycja konkursu PARP na najciekawsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją, rozwoju pracowników i kształcenia przyszłych kadr.

Program skierowany jest do MŚP, w których po 1 stycznia 2019 roku realizowno inicjatywy edukacyjne.

Zgłaszać się można do 20 grudnia 2021 r.

Zapraszamy do udziału w ankiecie nt. upowszechniania wśród MŚP zrównoważonych technologii i rozwiązań, realizowanej na potrzeby opracowania wspólnego planu działania w zakresie technologii przemysłowy

07-12-2021

Zapraszamy do podzielenia się swoją opinią, którą przekażemy Komisji Europejskiej!

Możliwość do wyrażenia swojego zdania będą mieli Państwo do 15 stycznia 2022r.

Webinar: ABC cyfrowego eksportu w internecie - od czego zacząć?, 15.12.2021

06-12-2021

Zapraszamy na szkolenie online, które odbędzie się 15 grudnia br.

Szkolenie kierowane jest do firm, które są na poczatku drogi do zdobycia zagranicznych klientów i rynków lub już prowadzą sprzedaż na rynkach zagranicznych, ale chcą robić tojeszcze bardziej skutecznie.

Szkolenie online: Zatrudnienie cudzoziemców w praktyce krajowej oraz międzynarodowej.

06-12-2021

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, którego celem bęzie zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z zatrudnienim pracowników z zagranicy.

Szkolenie pozwoli zdobyć wiedzę w zakresie zatrudniania, opodatkowania i ubezpieczenia cudzoziemców w Polsce zgodnie z najnowszymi przepisami.

Spotkanie odbędzie się 16.12 br., w godz. 10.00 - 13.00.

Wyniki naboru na Zagraniczną Misję Gospodarczą do Dubaju na Tydzień Śląski podczas EXPO2020

03-12-2021

Informacja o wynikach naboru przedsiębiorstw do udziału w zagranicznej misji gospodarczej do Dubaju na Tydzień Śląski podczas EXPO2020. Misja organizowana jest w ramach projektu pn. "Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania" współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Nowoczesny biznes w nowoczesnym świecie. Zapraszamy na konferencję online

01-12-2021

Zapraszamy na spotkanie  pt. "Biznes jutra, czyli jak założyć nowoczesną firmę i przetrwać?", które odbędzie się w formule online 9 grudnia br. Organizatorem konferencji jest Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach (WUP).

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl