Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Życzymy szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt!

Święta to czas wytchnienia, czas spokoju i wielu refleksji. To momenty magiczne, jedyne takie w roku.

W tych szczególnych chwilach życzymy mnóstwa rodzinnego ciepła, spotkań pełnych życzliwości i szczerych uśmiechów, siły - niezbędnej do realizacji nowo wyznaczonych celów. A także wiary w to, że Nowy Rok przyniesie jeszcze więcej dobrego!

Zarząd i Pracownicy Funduszu Górnośląskiego SA

NCBR: Weź udział w konsultacjach rynkowych

13-12-2022

NCBR przygotowuje nowe konkursy w formule zamówień przedkomercyjnych, dotyczące rozwoju technologii pomp ciepła dla domów i budynków użyteczności publicznej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach rynkowych aby pomóc zweryfikować możliwość realizacji i zakres planowanych działań.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl