Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Bliżej rynku, bliżej nowoczesnych rozwiązań. Zamówienia Przedkomercyjne i Partnerstwo Innowacyjne w praktyce NCBR

17-02-2022

To czwarta publikacja z serii NCBR „Krajobraz innowacji", która stanowi kompendium wiedzy dotyczące innowacyjnej formuły zamówień publicznych, sukcesywnie rozwijanych w NCBR. Zachęcamy do lektury.

O cyberbezpieczeństwie i rozwijaniu startupowych przedsięwzięć - rozmowa PARP

17-02-2022

Zapraszamy do rozmowy z Antonim Omondi, współzałożycielem Sagenso [podcast CRMŚP] o cyberbezpieczeństwie i rozwijaniu przedsiębiorstwa.

Katalog firm made inSilesia - reklamujący potencjał eksportowy śląskich firm.

11-02-2022

Katalog produktów eksportowych pn. made inSilesia został przygotowany przez Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (ŚCOIE), działające w ramach Departamentu Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach.

Celem wydawnictwa jest przedstawienie potencjału gospodarczego naszego regionu, jak również promocja śląskich firm oraz produktów i usług eksportowych. Katalog będzie rozpowszechniany podczas wiodących międzynarodowych wydarzeń, takich jak targi, wystawy, konferencje. Promocja katalogu rozpocznie się na najważniejszym wydarzeniu gospodarczym tego roku - EXPO DUBAI 2020, podczas Śląskiego Tygodnia Regionalnego.

Ankieta skierowana do firm aktywnie działających na rynku cyberbezpieczeństwa

04-02-2022

Chcąc zapewnić dodatkowe finansowanie firmom zajmującym się cyberbezpieczeństwem, Grupa Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EIBG) i Komisja Europejska opracowały specjalną ankietę online, która pomoże dokonać oceny, czy istnieje potrzeba stworzenia Europejskiej Platformy Inwestycyjnej w zakresie Cyberbezpieczeństwa (ECIP).

Info Day programu Kreatywna Europa | 16 lutego 2022 roku | online

03-02-2022
Info Day programu Kreatywna Europa | 16 lutego 2022 roku | online

Serdecznie zapraszamy przedstrawicieli sektorów kultury, kreatywnego i audiowizualnego do udziału w spotkaniu informacyjnym programu Kreatywna Europa, które odbędzie się 16 lutego 2022 r. w formule online.

Podczas spotkanie omówiony będzie program Kreatywna Europa, oraz jego trzy komponenty: Kultura, Media i międzysektorowy. Przedstawione będą też poszczególne schematy dofinansowania w 2022 r.

Jak wygrywać przetargi ONZ?

03-02-2022

Zapraszamy na bezpłatne webinarium dot. zamówień publicznych Systemu Narodów Zjednoczonych.

Spotkanie organizowane jest 22.02.2022 r., w godz 14.00 - 15.30. przez Sekretariat Generalny ONZ we współpracy ze Stałym Przedstawicielstwem RP przy ONZ w Nowym Jorku oraz Ministerstwem Rozwoju i Technologii.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: mzp@mrit.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do 16 lutego 2022 roku (środa).

Intellectual Property for the Green Tech and Digital Economy Sectors – webinarium 16 lutego br.

03-02-2022
Intellectual Property for the Green Tech and Digital Economy Sectors – webinarium 16 lutego br.

Punkty Informacyjne IP SME Helpdesk organizują seminarium online z okazji Europejskiego Tygodnia Przemysłu: "Własność intelektualna dla sektorów zielonej technologii i gospodarki cyfrowej. Będzie to ciekawe wydarzenie dla MŚP, organizacji wspierającyhc biznes i pośredników, którzy działają w sektorach istotnych dla zielonej i cyfrowej transformacji UE.

Webinarium EPA Helpdesk: Mobilność zasobów ludzkich.

03-02-2022

W imieniu EU-Japan Centre zapraszamy na kolejne z cyklu seminariów online: "Mobilność zasobów ludzkich", które odbędzie się 22.02.2022 r., organizatorem jest EPA Helpdesk.

Seminarium skierowane jest do osób przeniesionych wewnątrz przedsiębiorstwa, niezależnych specjalistów i firm zainteresowanych rynkiem japońskim. W 40 minut, przy swoim biurku dowiedzą się Państwo m.in.: Jakie korzyści zapewnia ekspertom umowa EPA UE_Japonia? Jakie możliwości dot. mobilności zasobów ludzkich zapewnia EPA dla europejskich specjalistów?

Termin rejestracji: 21.02.2022 r.

Webinarium "Fundusze Europejskie dla firm – nowa perspektywa (2021-2027)" - 23.02.2022

01-02-2022

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, podczas którego zostanie omówione wsparcie przedsiębiorstw z nowego budżetu UE na lata 2021 - 2027

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl