Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Przetargi COVID 19.

17-06-2020

Informujemy, iż system Informacji o europejskich zamówieniach publicznych TED (Tenders Electronic Daily) utworzył specjalną podstronę poświęconą przetargom związanym z tematyką wirusa COVID19.

Webinaria z zarządzania ryzykiem walutowym - zapraszamy do zapisania się na ostatnie szkolenie z cyklu.

17-06-2020

Zapraszamy do obejrzenia webinariów dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych.

Wiedza i praktyczne przykłady oraz możliwość dyskusji z ekspertem pomogą lepiej wykorzystać możliwości zabezpieczenia się przed ryzykiem walutowym i efektywniej działać w otoczeniu międzynarodowym.

Webinarium bezpłatne: Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach handlowych z krajami Unii Europejskiej. 26 czerwca br.

16-06-2020

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium, podczas którego ekspert omówi tematy związane z bieżącą sytuacją na rynku walutowym.

Jest to istotny temat z punktu widzenia przedsiębiorców, którzy prowadzą działania handlowe na terenie Unii Europejskiej i rozliczają płatności w EURO.

NAUKA DLA BIZNESU webinarium MedSilesia z NCBiR i Partnerami Klastra.

16-06-2020
NAUKA DLA BIZNESU webinarium MedSilesia z NCBiR i Partnerami Klastra.

Środowiska nauki i biznesu ponownie połączą siły, aby ubiegać się o granty w siódmym już konkursie „Projekty aplikacyjne”. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, agencja wykonawcza ministra nauki i szkolnictwa wyższego, przeznaczy 100 mln zł na dofinansowanie projektów realizowanych przez konsorcja naukowo-przemysłowe.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium “Eksport do Izraela bez tajemnic”.

14-06-2020

Jak eksportować towary i usługi do Izraela? Co trzeba wiedzieć, żeby rozpocząć działalność na tym rynku?

Fundusz Górnośląski we współpracy z Województwem Śląskim zaprasza na polsko-izraelskie webinarium z praktykami rynku, którzy odpowiedzą na te pytania.

Kiedy: Środa, 1 lipca 2020 r., godzina: 10:00

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl