Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Litewski producent naturalnych produktów aromaterapeutycznych poszukuje partnerów

27-06-2022

Wiodąca na Litwie marka oferuje naturalne produkty (wśród nich kosmetyki dla całej rodziny), które dzięki swoim aromatom działają prozdrowotnie, poprawiają urodę, samopoczucie i komfort.

Poszukiwana firma do współpracy - kompleksowe rozwiązanie dla pojazdów elektrycznych – inteligentne stacje ładujące

25-06-2022

Litewska firma poszukuje polskiego partnera do współpracy. Firma specjalizuje się w inteligentnych stacjach ładowania pojazdów elektrycznych.

Ukraińskie firmy poszukują partnerów biznesowych!

22-06-2022

Firmy z Ukrainy z różnych branż poszukują partnerów biznesowych z Polski, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy. Dzięki sieci EEN można bezpłatnie nawiązać z nimi kontakt.

Branżowe Punkty Kontaktowe wesprą polskie podmioty w partnerstwach Horyzontu Europa

21-06-2022

Powołano Branżowe Punkty Kontaktowe (BPK), które będa wspierać przedsiębiorców i naukowców w ubieganiu się o unijne środki na badania i innowacje w ramach programu Horyzont Europa.

Warsztaty online: Komunikacja, tworzenie treści oraz współpraca w zespołach - organizacja pracy w chmurze cz. 2, 22.06.2022 r.

20-06-2022

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty online: "Organizacja pracy w chmurze - komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach". Jest to drugie z cyklu spotkanie dotyczące wykorzystania chmury w codziennej pracy w firmie.

Warsztaty organizowane są w ramach programu "Firmy Jutra".

Bezpłatne warsztaty ekportowe, 21-22.06.2022

13-06-2022

Zapraszamy przedsiębiorców z woj. śląskiego na 2-dniowe warsztaty eksportowe w ramach projektu InterSilesia.

Warsztaty online: Komunikacja, tworzenie treści oraz współpraca w zespołach - organizacja pracy w chmurze cz. 1, 15.06.2022 r.

08-06-2022

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty online: "Organizacja pracy w chmurze - komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach". Jest to drugie z cyklu spotkanie dotyczące wykorzystania chmury w codziennej pracy w firmie.

Warsztaty organizowane są w ramach programu "Firmy Jutra".

Wsparcie inicjatyw lokalnych Nowego Europejskiego Bauhausu – konkurs

06-06-2022

Komisja Europejska zaprasza do udziału w konkursie "Wsparcie inicjatyw lokalnych Nowego Europejskiego Bauhausu" dla inspirujących projektów tranformacyjnych, realizowanych przez lokalne władze publiczne.

Webinarium: "Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych dla biznesu", 8.06.2022 r.

02-06-2022

Jeśli szukają Państwo sposobu na usprawnienie pracy z zespołem i klientami, chcą mieć zabezpieczone dane firmowe, planują rozwinąć swój biznes wykorzystując moc obliczeniową - zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, prowadzone przez doradcę Google.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl