Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Elektroniczna komunikacja w zamówieniach publicznych. Zobacz nagranie webinarium

26-06-2023

Zapraszamy do obejrzenia webinarium Centrum Rozwoju MŚP. Nagranie dotyczy komunikacji elektronicznej w zamówieniach publicznych i jest dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom, które są zainteresowane udziałem w przetargach publicznych.

Francuski importer obuwia poszukuje nowych dostawców

26-06-2023

Francuski importer obuwia poszukuje producentów wyrobów obuwniczych na dużą skalę w przystępnych cenach. Założona w 1945 roku i zlokalizowana w regionie Auvergne-Rhône-Alpes rodzinna firma specjalizuje się w imporcie obuwia, a jej klientami są największe francuskie sieci sprzedaży detalicznej. Obecnie firma przygotowuje katalog na sezon jesienno-zimowy i jest zainteresowana rozszerzeniem asortymentu o buty zimowe, śniegowce, kalosze i kapcie dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

„Klucze do Japonii" - konkuruj o sponsorowanie przygotowania swojego business planu wejścia na rynek japoński

21-06-2023

Centrum współpracy UE - Japonia w Brukselii otwiera nabór do programu "Klucze do Japonii". Program kierowany jest do firm z sektora MŚP, które dotychczas nie działały na rynku japońskim.

Firmy z branży informatycznej poszukują partnerów na polskim rynku

16-06-2023

Międzynarodowa baza bezpłatnych ofert współpracy (Partnering Opportunities) zawiera ponad 4400 zapytań firm poszukujących kooperantów z prawie 60 krajów.
Sprawdź, jak to działa!

Belgijskie firmy poszukują partnerów na polskim rynku

15-06-2023

Nasz partnerski ośrodek Enterprise Europe Network z Brukseli poszukuje dla swoich klientów partnerów na polskim rynku - zapytania dotyczą m.in. takich branż jak: moda, ICT, przemysł, żywność czy usługi. Zachęcamy do sprawdzenia listy. Firmy zainteresowane współpracą z belgijskimi przedsiębiorcami prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem EEN.

Europejska Strategia w zakresie danych

15-06-2023

Celem Europejskiej strategii w zakresie danych (ang. European Strategy for Data) jest stworzenie w Europie jednolitej przestrzeni danych i prawdziwie jednolitego rynku otwartego na dane, gdzie zarówno dane osobowe i nieosobowe pozostają bezpieczne, a przedsiębiorstwa posiadają łatwy dostęp do niemal nieograniczonej ilości wysokiej jakości danych przemysłowych.

Bułgarskie firmy z różnych branż poszukują partnerów na polskim rynku.

15-06-2023

Zapraszamy do przejrzenia najnowszych ofert współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network – spośród czerwcowych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady firm z rynku bułgarskiego.

Zapraszamy na Dzień Przedsiębiorcy w Tychach!

13-06-2023

Chcesz założyć działalność gospodarczą, jesteś już przedsiębiorcą, zależy Ci na rozwoju firmy? Potrzebujesz wsparcia?
Zapraszamy na DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY!

Data: środa 21 czerwca 2023, 11:00-14:00

 

Webinarium „Zagadnienia praktyczne dot. patentu europejskiego o jednolitym skutku”

13-06-2023

Zapraszamy na webinarium, w trakcie którego przedstawiony zostanie nowy sposób ochrony rozwiązań technicznych, na terenie niektórych krajów Unii Europejskiej. Spotkanie z ekspertem jest skierowane do osób zatrudnionych w małych i średnich przedsiębiorstwach i zaangażowanych w tematykę ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl