Aktualności

Zapraszamy do wysłuchania seminarium online (w języku angielskim) na temat użyteczności wielojęzycznych stron internetowych.

30-07-2020

Czy warto mieć wielojęzyczną stronę internetową? Jakie aaspekty należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu takiej strony internetowej?

Niemiecki ośrodek EEN zorganizował seminarium online na ten temat - "Multilingual websides" - oraz rozwiązań, jakie oferuje dla MŚP Komisja Europejska.

Konsultacje UE skierowane do MŚP – ankieta nt. zakłóceń w łańcuchu dostaw spowodowanych pandemią COVID-19

27-07-2020

Komisja Europejska chce zachęcić firmy do podzielenia się doświadczeniami nt. prowadzenia działalności gospodarczej w czasie pandemii wywołanej przez koronawirusa.
Głównym jej celem jest zidentyfikowanie problemów, jakie pojawiły się w łańcuchu dostaw, ocena ich wpływu oraz znalezienie i/lub wypracowanie najlepszych rozwiązań, pomocnych w przezwyciężaniu trudnej sytuacji firm.

eTranslation – usługa tłumaczenia automatycznego już dostępna dla unijnych MŚP

15-07-2020

Komisja Europejska uruchomiła nowe narzędzie do bezpłatnego tłumaczenia automatycznego. Usługa została opracowana w szczególności z myślą o przedsiębiorstwach, które na co dzień mają do czynienia z korespondencją, czy dokumentami w obcych językach.

Akademia PARP świętuje pierwsze urodziny!

15-07-2020

Akademia PARP oferuje (na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa) „miękkie wsparcie” w obszarze budowania kompetencji właścicielom oraz pracownikom firm. Zakres tematyki e-kursów jest szeroki i odpowiada na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców: finanse, marketing, prawo, zarządzanie, kompetencje.

Nowy numer telefonu do Oddziału Funduszu Górnośląskiego SA

15-07-2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lipca 2020 roku zmianie uległ numer telefonu do Oddział Funduszu Górnośląskiego SA.

Aktualny numer telefonu to +48 32 728 56 00, numery wewnętrzne znajdą Państwo w zakłądce "Kontakty".

Szkolenie online: „Nowe zasady delegowania pracowników po 30 lipca 2020 r oraz problematyka zatrudnienia cudzoziemców w warunkach epidemii COVID-19”.

14-07-2020

Zapraszamy na szkolenie online, które odbędzie się 23.07.2020 r., w godzinach 11.00 – 14.15. Celem spotkania będzie zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczenia usług przez polskie firmy na rynkach zagranicznych.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl