Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

ISE Open Innovation Challenge 2023, spotkania b2b firm technologicznych z hiszpańskimi partnerami - online

26-01-2023

ISE Open Innovation Challenge to hybrydowe wydarzenie, na potrzeby którego 9 hiszpańskich podmiotów zidentyfikowało i sformułowało zapotrzebowanie na konkretne innowacyjne rozwiązania z takich dziedzin, jak sztuczna inteligencja, VR/AR, UX, software i audio-video. Spotkania organizowane się przy okazji ISE Congress w Barcelonie - jednych z największych targów branży audiowizualnej i integracji systemów.

Spotkania online w dn. 7 i 8 lutego br.

Rejestracja do 3 lutego br.

Save the date: BRNO INDUSTRY 4.0, 15 – 16.02.2023

12-01-2023
Save the date: BRNO INDUSTRY 4.0, 15 – 16.02.2023

Zapraszamy do udziału w 7. edycji konferencji i spotkań B2B dot. cyfryzacji oraz inteligentnych technologii w przemyśle.

Tematyka 2023: elastyczna produkcja i zaawansowana automatyzacja, digitalizacja zarządzania produkcją i najlepsze praktyki, analityka danych i jej wykorzystanie do optymalizacji produkcji, case studies w firmach, CyberSecurity 4 Industry. Spotkania on-site i online.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl