Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

IPEC 2024 – Catalyzing Change: Industry Transformation through AI and Circular Economy, międzynarodowa konferencja i spotkania b2b, rejestracja do 22 marca 2024

18-01-2024

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z Bayern Innovativ GmbH zaprasza na IPEC 2024 – międzynarodową konferencję i spotkania kooperacyjne online, która odbędzie się pod hasłem: Catalyzing Change: Industry Transformation through AI and Circular Economy.

Poznaj partnerów biznesowych z sektora spożywczego podczas spotkań B2B BIOMATCH w Norymberdze

18-01-2024

Firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami i dostawcami wyrobów spożywczych z Holandii zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B organizowanych w trakcie trwania targów BIOFACH, które odbędą się w dniach 13-16 lutego 2024 r. w Norymberdze.

ISE Open Innovation Challenge 2024 spotkania B2B z 14 hiszpańskimi korporacjami

12-01-2024

ISE Open Innovation Challenge to hybrydowe wydarzenie, na potrzeby którego 14 hiszpańskich korporacji zidentyfikowało i sformułowało zapotrzebowanie na konkretne innowacyjne, technologiczne rozwiązania z dziedzin m.in.:  sztuczna inteligencja, VR/AR, UX, software i audio-video, hologramy, gry komputerowe, cyberbezpieczeństwo, IoT, inne. Spotkania organizowane są przy okazji ISE Congress w Barcelonie – jednych z największych targów branży audiowizualnej i integracji systemów. Spotkania on-line w dn. 24 i 25 stycznia, on-site w dn. 30.01 i 01.02 br. Rejestracja do 19.01 br. Firmy, które będą miały umówione spotkania, otrzymają darmowe wejściówki.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl