Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

CONTACT – Business Meetings 2023 w ramach Targów "Zuliefermesse" & "INTEC, Lipsk, 08.03.2023

23-02-2023

Zapraszamy firmy z branży obróbki metali, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych, branży maszynowej i poddostawczej do udziału w spotkaniach CONTACT - Business Meetings 2023, organizowanych w ramach Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec / Z Connect w Lipsku

Spotkania biznesowe na targach SMAGUA w Saragossie

23-02-2023
Spotkania biznesowe na targach SMAGUA w Saragossie

W dniach 7-8 marca 2023 r., podczas targów SMAGUA, odbędą się spotkania b2b dla branży środowiskowej. To doskonała okazja dla wystawców i odwiedzających, by zwiększyć szanse na nawiązanie nowych kontaktów.

Spotkania B2B MBM Tourism Prague 2023

22-02-2023
Spotkania B2B MBM Tourism Prague 2023

Zapraszamy na spotkania B2B.

Sektory: biura podróży i touroperatorzy, HORECA, uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe i wellness, turystyka medyczna, transport i zrównoważona mobilność, cyfrowe rozwiązania dla turystyki, usługi wspierajace turystykę, nowe trendy, partnerstwo projektowe, dziedzictwo kulturowe, renowacje zabytków, podmioty, działające w sektorach turystyki i dziedzictwa kulturowego.

Spotkania online: 16.03.2023 r.

Spotkania na miejscu: 17.03.2023 r., podczas Targów Holiday World&Region World w Pradze.

Health Tech Hub Styria - Pitch & Partner 2023 – Spotkania B2B dla branży medycznej i biotechnologicznej.

21-02-2023

Zapraszamy na spotkania B2B dla branży medycznej i biotechnologicznej, w ramach Health Tech Styria Pitch & Partner 2023. Wydarzenie odbędzie się w Graz (Austria) w dn. 30 i 31.03.2023 r.

Do udziału zapraszamy startupy, firmy oraz placówki naukowe, edukacyjne i medyczne, inwestorów, ekspertów e-zdrowia oraz wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

HANNOVER MESSE - spotkania B2B Technology & Business Cooperation Days 2023

21-02-2023
HANNOVER MESSE - spotkania B2B Technology & Business Cooperation Days 2023

Zapraszamy na międzynarodową giełdę kooperacyjną dla przemysłu, podczas targów Hannover Messe.

Główna tematyka: przemysł 4.0 i Smart Factory; technologie produkcji, wydajne pod względem zasobów i energii; zrównoważona energia i mobilność; narzędzia pomiarowe.

Spotkania online: 4 - 6.04.2023 r.

Spotkania na miejscu: 17.04. - 20.04.2023 r.

Forum Energii Elektrycznej - dołącz do platformy B2B i pomóż Ukrainie w rozwiązaniu problemów z przerwami w dostawie prądu spowodowanymi rosyjskimi atakami rakietowymi!

14-02-2023

W celu pomocy Ukrainie w modernizacji krytycznej infrastruktury energetycznej kraju utworzono platformę zrzeszającą ukraińskie przedsiębiorstwa z sektora publicznego i prywatnego, które potrzebują wsparcia w zakresie naprawy systemów elektrycznych. Przedsiębiorstwa te są zainteresowane zakupem nowego sprzętu i komponentów do wytwarzania energii. Zaproszenie kierujemy do unijnych producentów / dystrybutorów różnego rodzaju sprzętu, który może zostać sprzedany lub przekazany na Ukrainę.

Zabezpiecz swoje dostawy i dołącz do międzynarodowej platformy kooperacyjnej przeciwdziałającej skutkom zerwanych łańcuchów dostaw

13-02-2023

Aby wyjść naprzeciw tym wyzwaniom, Unia Europejska poczyniła konkretne kroki w celu wzmocnienia odporności Jednolitego Rynku oraz rozwoju zrównoważonej i cyfrowej gospodarki, mogącej konkurować na rynku globalnym. Najnowszym projektem sieci Enterprise Europe Network skierowanym do przedsiębiorców dotkniętych konfliktem w Ukrainie jest specjalna platforma kooperacyjna na rzecz łańcuchów dostaw „The Supply Chain Resilience Platform”

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl