Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

11 edycja Giełdy Kooperacyjnej przy największych na Pomorzu Zachodnim targach BUD-GRYF & HOME w Szczecinie.

12-06-2020

Zapraszamy Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, przy targach BUD-GRYF & HOME, która odbędzie się 23 października 2020 r. w Szczecinie.

Targi BUD-GRYF & HOME to impreza o ponad 20-letniej tradycji, największe wydarzenie na Pomorzu Zachodnim ukierunkowane na branżę budowlaną, energetyczną oraz wyposażenia wnętrz.

Targi branżowe na Tajwanie z dofinansowaniem.

12-06-2020

W imieniu Taiwan Trade Center Warsaw, przedstawicielstwa Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) w Polsce, zapraszamy do udziału w prestiżowych targach branżowych organizowanych na Tajwanie. Istnieje możliwość aplikacji o dofinansowanie do wyjazdów na targi, więcej informacji u niżej wymienionych osób kontaktowych.

Przemysł 4.0: spotkania b2b online podczas Technology & Business Cooperation Days 2020

11-06-2020

Zapraszamy na spotkania b2b wirtualnie.

Spotkania b2b mają na celu nawiązanie kontaktów biznesowych w zakresie takich zagadnień jak smart factory, zrównoważona energia, mobilność, narzędzia pomiarowe i technologie wytwarzania efektywne pod względem zasobów i energii.

UWAGA: termin rejestracji przesunięty do 6 lipca br.

Interaktywna platforma współpracy BioWin Cooperation Platform COVID-19.

10-06-2020

Platforma ma na celu gromadzenie regionalnych i krajowych inicjatyw zdrowotnych, związanych z rozwiązywaniem problemów spowodowanych pandemią COVID-19, i przyczyniających się do powstrzymania kryzysu.

Platforma będzie dostępna do 30 czerwca 2020 r.

Wirtualne spotkania B2B dla branż budowlanej i tworzyw sztucznych – Qatar Matchmaking Event 2020, 7 lipca 2020 r.

10-06-2020

Qatar Matchmaking Event 2020 to organizowane przez katarski ośrodek sieci EEN przy Qatar Development Bank we współpracy z Ministerstwem Handlu i Przemysłu Kataru wirtualne rozmowy B2B, skierowane do przedstawicieli branż budowlanej i tworzyw sztucznych.

Giełda kooperacyjna dla branży medycznej podczas targów MedtecLIVE w Norymberdze.

09-06-2020

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej Medtec Summit Partnering matchmaking, która odbędzie się przy okazji targów technologii medycznych MedtecLIVE, w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020 r., w Norymberdze.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl