Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

11 edycja Giełdy Kooperacyjnej przy największych na Pomorzu Zachodnim targach BUD-GRYF & HOME w Szczecinie.

12-06-2020

Zapraszamy Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, przy targach BUD-GRYF & HOME, która odbędzie się 23 października 2020 r. w Szczecinie.

Targi BUD-GRYF & HOME to impreza o ponad 20-letniej tradycji, największe wydarzenie na Pomorzu Zachodnim ukierunkowane na branżę budowlaną, energetyczną oraz wyposażenia wnętrz.

Targi branżowe na Tajwanie z dofinansowaniem.

12-06-2020

W imieniu Taiwan Trade Center Warsaw, przedstawicielstwa Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) w Polsce, zapraszamy do udziału w prestiżowych targach branżowych organizowanych na Tajwanie. Istnieje możliwość aplikacji o dofinansowanie do wyjazdów na targi, więcej informacji u niżej wymienionych osób kontaktowych.

Przemysł 4.0: spotkania b2b online podczas Technology & Business Cooperation Days 2020

11-06-2020

Zapraszamy na spotkania b2b wirtualnie.

Spotkania b2b mają na celu nawiązanie kontaktów biznesowych w zakresie takich zagadnień jak smart factory, zrównoważona energia, mobilność, narzędzia pomiarowe i technologie wytwarzania efektywne pod względem zasobów i energii.

UWAGA: termin rejestracji przesunięty do 6 lipca br.

Interaktywna platforma współpracy BioWin Cooperation Platform COVID-19.

10-06-2020

Platforma ma na celu gromadzenie regionalnych i krajowych inicjatyw zdrowotnych, związanych z rozwiązywaniem problemów spowodowanych pandemią COVID-19, i przyczyniających się do powstrzymania kryzysu.

Platforma będzie dostępna do 30 czerwca 2020 r.

Wirtualne spotkania B2B dla branż budowlanej i tworzyw sztucznych – Qatar Matchmaking Event 2020, 7 lipca 2020 r.

10-06-2020

Qatar Matchmaking Event 2020 to organizowane przez katarski ośrodek sieci EEN przy Qatar Development Bank we współpracy z Ministerstwem Handlu i Przemysłu Kataru wirtualne rozmowy B2B, skierowane do przedstawicieli branż budowlanej i tworzyw sztucznych.

Giełda kooperacyjna dla branży medycznej podczas targów MedtecLIVE w Norymberdze.

09-06-2020

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej Medtec Summit Partnering matchmaking, która odbędzie się przy okazji targów technologii medycznych MedtecLIVE, w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020 r., w Norymberdze.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl