Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Inn4Mech spotkania B2B on-line dla sektora MECHATRONIKI DLA POJAZDÓW

25-06-2021

Spotkania kooperacyjne, organizowane są 15 lipca 2021, w ramach Konferencji INN4Mech 2021.Główne tematy wydarzeń będą związane z MECHATRONIKĄ DLA POJAZDÓW: symulacja; rozszerzona / wirtualna rzeczywistość; sztuczna inteligencja / uczenie maszynowe; technologie ekologizacji pojazdów; technologia napędu; technologia czujników; rozwój oprogramowania; produkcja przyrostowa / druk 3D; nowe, innowacyjne materiały.

Zapraszamy do udziału!

Qatar Matchmaking Event 13 – 15 lipca 2021 r.

24-06-2021
Qatar Matchmaking Event 13 – 15 lipca 2021 r.

Zapraszamy na wirtualne spotkania B2B, organizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network w Katarze, działającym przy Qatar Development Bank.

Dla sektorów: tworzywa sztuczne & PET, budownictwo i materiały budowlane, elektryka, produkty chemiczne, wyposażenie medyczne, przemysł farmaceutyczny, spożywczy, FMCG, przemysł papierniczy, ICT.

Mobile World Congress 2021 – spotkania online i stacjonarne na największych targach technologii mobilnych.

21-06-2021

Targi Mobile World Congress (MWC) to największe na świecie targi dla branży mobilnej telefonii komórkowej i IT. Do udziału w wydarzeniu zgłosili się już m.in. przedstawiciele ponad 400 firm, międzynarodowych korporacji i inwestorów, inne…

Zagadnienia 2021: usługi cyfrowe, gospodarka w obiegu zamkniętym, rozwiązania dla medycyny, inteligentne miasta i inteligentny transport, telekomunikacja, Przemysł 4.0, technologie audiowizualne.

Spotkania online: 5-7 lipca br., spotkania stacjonarne: 29 i 30 czerwca br.

Rejestracja tylko do 30 czerwca!

Giełda kooperacyjna i wykłady: Nabiam – Virtual Matchmaking – online, 29-30 czerwca 2021 r.

19-06-2021

NANOTECHNOLOGIE, BIOCZUJNIKI I WYTWARZANIE PRZYROSTOWE

Celem wydarzenia jest przedstawienie aktualnych trendów i wyzwań oraz budowa współpracy z partnerami z obszaru R&D oraz biznesu z Górnej Austrii i płd. Czech w dziedzinie elektroniki polimerowej i technologii medycznych. Organizatorzy skupiają się też na zagadnieniach bioczujników, nanotechnologii i wytwarzania przyrostowego (druk 3D). Oprócz wspomnianych wyżej regionów, zaproszenie do udziału kierowane jest do firm z różnych krajów.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl