Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

B2B@ Digital Rail Convention 8.09.2021 | Annaberg-Buchholz, Niemcy

15-07-2021
B2B@ Digital Rail Convention 8.09.2021 | Annaberg-Buchholz, Niemcy

Spotkania B2B stacjonarne (lub online, zaleznie od sytuacji związanej z Covid-19) dot. CYFRYZACJI KOLEI, w dniu 8 września 2021 r.

TEMATYKA: digitalizacja, infrastruktura kolejowa, Internet rzeczy (5G), magazynowanie energii, czujniki, przetwarzanie danych, silniki, funkcjonalności w materiałach kompozytowych.

Spotkania B2B: Horyzont Europa / KLASTER 5: KLIMAT, ENERGIA, MOBILNOŚĆ, 20 – 22.07.2021

14-07-2021

Prezentacje projektów i spotkania brokerskie dla poszukujących partnerów do konsorcjów w obszarach: inteligentna mobilność i logistyka; bezpieczny transport; wydajna, zrównoważona i inkluzywna energia; gospodarka o obiegu zamkniętym; klimat i środowisko; rozwiązania dla dzielnic miejskich; smart cities; ICT i digitalizacja.

Rejestracja tylko do 22 lipca br.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl