Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Wirtualne spotkania B2B podczas Health Innovation Market.

10-08-2020
Wirtualne spotkania B2B podczas Health Innovation Market.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach online Health Innovation Market, które odbędą się w dniach 15 - 16 września 2020 r.

Wirtualna i tradycyjna giełda kooperacyjna podczas targów spożywczych RIGA FOOD, 7-10 września 2020 r.

03-08-2020

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network, która odbędzie się w dniach 7-10 września 2020 r. przy okazji targów spożywczych Riga Food. W dniach 7-9 września odbędą się spotkania wirtualne, natomiast 10 września będzie możliwość odbycia indywidualnych spotkań na terenie centrum wystawienniczego.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl