Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Biotech & Pharma - B2B ONLINE, Japonia – Europa, 27-30 września 2021

20-08-2021

Do udziału zapraszamy firmy z branży medycznej oraz IoT, AI, wspierających branżę medyczną: opracowanie nowych leków i działania wspierające, medycyna regeneracyjna, produkcja środków terapeutycznych i diagnostycznych, technologie AI i IoT na rzecz ww. sektorów, medycyna cyfrowa, terapie wspierane cyfrowo (niefarmokologiczne systemy terapii, kombinacje aplikacja-urządzenie)

FOTOWOLTAIKA – III Solar Energy Hybrid Business Mixer, 7 – 8.09.2020, Warszawa

20-08-2021
FOTOWOLTAIKA – III Solar Energy Hybrid Business Mixer, 7 – 8.09.2020, Warszawa

Zapraszamy firmy, ośrodki naukowe, organizacje i instytucje związane z energetyką słoneczną do udziału w 3 edycji spotkań kooperacyjnych - III Solar Energy Hybrid Business Mixer.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl