Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Spotkanie informacyjne: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 - 2027 dla przedsiębiorców, 7.12.2023 r.

30-11-2023

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach oraz Enterprise Europe Network przy Fundusz Górnośląski S.A. zapraszają na spotkanie, na temat funduszy UE, które odbędzie się 7 grudnia br.

Kiedy:  7 grudnia 2023 r. (czwartek) 
O której: 10:00-12:00
Jak: spotkanie stacjonarne, Fundusz Górnośląski S.A. , Aleja Roździeńskiego 188, sala konferencyjna - parter 

Spotkanie informacyjne: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 - 2027 dla przedsiębiorców, 13.12.2023 r.

30-11-2023

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach we współpracy z Enterprise Europe Network działającym przy Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach organizuje spotkanie dla przedsiębiorców na temat dostępnych funduszy UE.

Kiedy:  13 grudnia 2023 r. (środa) 
O której: 10:00-12:00
Jak: spotkanie stacjonarne, Fundusz Górnośląski S.A. , Aleja Roździeńskiego 188, sala konferencyjna - parter 

Enterprise Europe Network pomaga ukraińskim firmom w wejściu na rynek UE. Właśnie wystartował projekt Ukraine Ready4EU!

28-11-2023

Ruszył projekt Ukraine Ready4EU, którego celem jest wsparcie do 1 500 ukraińskich małych i średnich firm w nawiązaniu kontaktów biznesowych na Wspólnym Rynku.Wraz z partnerskimi instytucjami z Niemiec, Litwy, oraz Ukrainy zrzeszonymi w Enterprise Europe Network, PARP planuje wyłonić potencjalnych kontrahentów z Ukrainy, którzy otrzymają wsparcie w postaci m.in. udziału w targach i misjach gospodarczych, pokrycia kosztów certyfikacji i dostosowania produktów do wymogów UE, przygotowania produktu do eksportu, a także pokrycia części kosztów patentowania i licencji.

LiveMx nowy program pomocowy dla sektora muzyki

10-11-2023
LiveMx nowy program pomocowy dla sektora muzyki

Ogłoszony został nowy program LIVEMX, którego założeniem jest wspieranie bardziej zróżnicowanej i zrównoważonej muzyki.

Celem programu jest pomoc organizacjom muzycznym i profesjonalistom w rozwijaniu i wzmacnianiu swoich umiejętności, procesów i zasobów.

Wnioski aplikacyjne można składać do 6 stycznia 2024 r.

Październikowe oferty firm z różnych branż poszukujących dostawców na polskim rynku

09-11-2023

Zachęcamy do przejrzenia naszej międzynarodowej bazy, gdzie firmy z niemal całego świata poszukują  swoich kooperantów. Baza ta zawiera już ponad 5500 wpisów. Dzisiaj prezentujemy kilka najaktualniejszych, pochodzących z października. Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniami zagranicznych firm poszukujących dostawców na naszym polskim rynku. 

Nowy konkurs PARP dla eksporterów "Promocja marki innowacyjnych MŚP"

09-11-2023

16 października Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła nabór wniosków do programu eksportowego w ramach FENG. Działanie ma na celu wzmocnienie potencjału polskich MŚP na rynkach międzynarodowych. Zainteresowane firmy zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu uzyskania szerszych informacji. Nabór trwa do 30 listopada.

Konferencja "Polish Industry Day '23" - możliwości współpracy polskich przedsiębiorców z NATO

08-11-2023

Ministerstwo Rozwoju i Technologii i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - Centrum Rozwoju MŚP zapraszają do udziału w konferencji skierowanej do polskich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z poszczególnymi agencjami Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego – NATO.

Spotkanie informacyjne dla twórców innowacyjnych narzędzi |17 listopada

07-11-2023

Zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na projekty innowacyjne w ramach schematu Creative Innovation Lab komponentu międzysektorowego programu Kreatywna Europa oraz Innovative tools and business models komponentu MEDIA programu Kreatywna Europa.

Szkolenie online: Wzrost ataków hakerskich na MŚP – przyczyny i skutki, 22 listopada 2023 r.

02-11-2023

Enterprise Europe Network - Digital Economy Lab Uniwersytet Warszawski, Fundusz Górnośląski SA oraz firma Galach Consulting Sp. z o.o. zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online: "Wzrost ataków hakerskich na MŚP - przyczyny i skutki".

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl