Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Jak tworzy się europejski program ramowy w zakresie badań

29-12-2023

Ponieważ rok dobiega końca i pojawia się rok 2024, informujemy o trwających przygotowaniach do kształtowania kolejnego siedmioletniego programu badawczego Programu Ramowego 10.

LiveMx nowy program pomocowy dla sektora muzyki

07-12-2023
LiveMx nowy program pomocowy dla sektora muzyki

Ogłoszony został nowy program LIVEMX, którego założeniem jest wspieranie bardziej zróżnicowanej i zrównoważonej muzyki.

Celem programu jest pomoc organizacjom muzycznym i profesjonalistom w rozwijaniu i wzmacnianiu swoich umiejętności, procesów i zasobów.

Wnioski aplikacyjne można składać do 6 stycznia 2024 r.

Enterprise Europe Network pomaga ukraińskim firmom w wejściu na rynek UE. Właśnie wystartował projekt Ukraine Ready4EU!

07-12-2023

Ruszył projekt Ukraine Ready4EU, którego celem jest wsparcie do 1 500 ukraińskich małych i średnich firm w nawiązaniu kontaktów biznesowych na Wspólnym Rynku.Wraz z partnerskimi instytucjami z Niemiec, Litwy, oraz Ukrainy zrzeszonymi w Enterprise Europe Network, PARP planuje wyłonić potencjalnych kontrahentów z Ukrainy, którzy otrzymają wsparcie w postaci m.in. udziału w targach i misjach gospodarczych, pokrycia kosztów certyfikacji i dostosowania produktów do wymogów UE, przygotowania produktu do eksportu, a także pokrycia części kosztów patentowania i licencji.

Webinarium pt.: Programy wspólnotowe dla przedsiębiorców, 15.12.2023 r.

06-12-2023

Katowicki ośrodek Enterprise Europe Network wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Katowicach  oraz Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Polska Południowo -Zachodnia zapraszają na webinar dotyczący programów wspólnotowych dla przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się 15.12.2023 r.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl