Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Spotkanie: "Możliwości uzyskania wsparcia ze środków UE na działania inwestycyjne w MŚP. Działanie 3.2 Innowacje w MŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego woj. Śląskiego".

28-02-2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19 marca 2019 r. w Sosnowcu. Na spotkanie zapraszamy firmy z sektora MŚP, zainteresowane pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na wdrażanie innowacji na rynek.

Spotkanie informacyjne: "Dofinansowanie inwestycji w MŚP z preferencyjnych pożyczek

28-02-2019

Na spotkanie zapraszamy firmy z sektora MŚP, zainteresowane pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na działania rozwojowe w firmie w ramach pożyczek na rozwój.

Wchodzi w życie ustawa o sukcesji. Łatwiejsza zmiana pokoleniowa w firmach

04-02-2019

Jeśli firma wpisana do CEIDG będzie miała zarządcę sukcesyjnego, to po śmierci jej właściciela w mocy pozostaną umowy o pracę, kontrakty, zezwolenia, pozwolenia czy koncesje związane z jego przedsiębiorstwem - sprawdź jakie będą efekty ustawy o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej, która weszła w życie 25 listopada.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl