Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Spotkanie: "Możliwości uzyskania wsparcia ze środków UE na działania inwestycyjne w MŚP. Działanie 3.2 Innowacje w MŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego woj. Śląskiego".

28-02-2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19 marca 2019 r. w Sosnowcu. Na spotkanie zapraszamy firmy z sektora MŚP, zainteresowane pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na wdrażanie innowacji na rynek.

Spotkanie informacyjne: "Dofinansowanie inwestycji w MŚP z preferencyjnych pożyczek

28-02-2019

Na spotkanie zapraszamy firmy z sektora MŚP, zainteresowane pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na działania rozwojowe w firmie w ramach pożyczek na rozwój.

Wchodzi w życie ustawa o sukcesji. Łatwiejsza zmiana pokoleniowa w firmach

04-02-2019

Jeśli firma wpisana do CEIDG będzie miała zarządcę sukcesyjnego, to po śmierci jej właściciela w mocy pozostaną umowy o pracę, kontrakty, zezwolenia, pozwolenia czy koncesje związane z jego przedsiębiorstwem - sprawdź jakie będą efekty ustawy o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej, która weszła w życie 25 listopada.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl