Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Webinarium: “From Lab to Market - Successful Tech Transfer Journeys: OXEON” - Z laboratorium na rynek — udany transfer technologii: OXEON

31-05-2022

European IP Helpdesk oraz European Patent Academy/European Patent Office zapraszają na szkolenie online: “From Lab to Market - Successful Tech Transfer Journeys: OXEON” - Z laboratorium na rynek — udany transfer technologii: OXEON. Szkolenie odbędzie się 7.06.2022 r.

Podczas webinarium zostanie omówiony przypadek szwedzkiej firmy Oxeon, która opracowała nową metodę tkania z wykorzystaniem materiału kompozytowego. Uczestnicy poznają różne etapy transferu technologii, sposoby pokonywania wyzwwań oraz znaczenie patentów dla firm.

Forum Biznes–Nauka. NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej.

16-05-2022

W imieniu Uniwersytetu Śląskiego - lidera konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów zapraszamy na Forum Biznes-Nauka: NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej.

Konsultacje MŚP - modernizacja prawa spółek na potrzeby cyfryzacji

12-05-2022

Po raz kolejny zachęcamy firmy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami nt. istotnych dla sektora przedsiębiorczości inicjatyw, polityk lub projektów legislacyjnych UE.

KE chce zatwierdzić nową inicjatywę na rzecz modernizacji prawa spółek na potrzeby cyfryzacji, dlatego zapraszamy reprezentantów firm do wyrażenia swojej opinii w tej tematyce - termin: do 3 czerwca br.

O eksporcie w Częstochowie, 30 – 31 maja

12-05-2022

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty eksportowe, organizowane przez Fundusz Górnośląski SA w Częstochowie. Podczas warsztatów zostaną przedstwione informacje z zakresu prowno-finansowego dot. działalności eksportowej oraz tajniki sztuki negocjacji.

Podsumowanie badania ankietowego SME Panel nt. cyberbezpieczeństwa.

05-05-2022

Na początku tego roku nasz ośrodek włączył się w promocję ankiety Komisji Europejskiej, skierowanej do firm aktywnie działających w sektorze cyberbezpieczeństwa. Badanie miało na celu wypracowanie zaleceń i podstaw do planowanych programów wsparcia, które pomogłyby takim firmom stawić czoła wyzwaniom i ułatwiłoby im dalszy rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z tej akcji.

Przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w badaniu jeszcze raz dziękujemy za wkład i poświęcony czas!

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl