Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Nabór do katalogu made inSilesia!

22-05-2023

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera wydaje drugą edycję katalogu made inSilesia, stanowiącego spis produktów eksportowych województwa śląskiego.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń - do 13 czerwca br.

Europejskie firmy branży spożywczej poszukują partnerów na polskim rynku

16-05-2023

Zapraszamy do przejrzenia najnowszych ofert współpracy z naszej międzynarodowej bazy. Spośród zamieszczonych kwietniowych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady z różnych krajów z szeroko rozumianej branży spożywczej.

Europejska Strategia w zakresie danych

08-05-2023

Celem Europejskiej strategii w zakresie danych (ang. European Strategy for Data) jest stworzenie w Europie jednolitej przestrzeni danych i prawdziwie jednolitego rynku otwartego na dane, gdzie zarówno dane osobowe i nieosobowe pozostają bezpieczne, a przedsiębiorstwa posiadają łatwy dostęp do niemal nieograniczonej ilości wysokiej jakości danych przemysłowych.

Oferty biznesowe firm członkowskich Federacji Izb Handlowych z Izraela (the Federation of the Israeli Chambers of Commerce, FICC) - kwiecień 2023 r.

08-05-2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami firm z Izraela, które poszukują partnera biznesowego w Europie.

Firmy zainteresowane współpracą z wybranymi przedsiębiorstwami prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem EEN.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl