Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Gotowi na cyfrową transformację? Dołącz do projektu ADMA TranS4MErs i zyskaj wsparcie w rozwoju firmy!

24-05-2024

Zapraszamy wszystkie firmy produkcyjne, zainteresowane cyfrową transformacją swojego przedsiębiorstwa. Udział w projekcie ADMA TranS4MErs to doskonała okazja, aby w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii i przygotować swoją firmę na wyzwania przyszłości.

Nie zwlekaj! Nabór chętnych firm trwa do 17 lipca. Warto skorzystać z tej szansy, aby przemodelować swoje przedsiębiorstwo i wyprzedzić konkurencję.

Zatrudnianie obcokrajowców z państw trzecich w Polsce

24-05-2024

Zapraszamy do udziału w webinarium, w trakcie którego zostaną omówione zależności pomiędzy legalizacją zatrudnienia a pobytem cudzoziemca w Polsce.

Kiedy: 4 czerwca 2024,  godz. 11:30 - 13:00

Mobilna wystawa Single Market Tour w całej UE upamiętnia 30. rocznicę Jednolitego Rynku - 14 maja br. zawitała na rynek w Katowicach

17-05-2024

14 maja na stoisku można było spotkać również lokalnych konsultantów sieci Enterprise Europe Network (EEN). Koordynatorem Sieci EEN w Polsce jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Była to idealna okazja do poznania całego katalogu bezpłatnych usług sieci skierowanych do firm z sektora MŚP – od pomocy w internacjonalizacji po cyfryzację, zrównoważony rozwój i dostęp do finansowania z Programów Ramowych oraz Funduszy UE.

Spotkanie warsztatowe - „ADMA TranS4Mers” - bezpłatne wsparcie produkcyjnych MŚP w procesie cyfryzacji oraz Branżowy Punkt Kontaktowy Przemysł 4.0 - możliwości programu Horyzont Europa, 15.05.2024r.

08-05-2024

Zapraszamy w najbliższą środę 15 maja na spotkanie warsztatowe dla firm produkcyjnych i technologicznych.

Wystawa Single Market Tour zawita do Polski! Gry, zabawy i quizy na 30-lecie Jednolitego Rynku UE

07-05-2024

Zapraszamy do odwiedzenia mobilnej wystawy podsumowującej 30-lecie istnienia Jednolitego Rynku Unii Europejskiej, która 14 maja dotrze na katowicki Rynek.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl