Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Polsko-Czeskie Forum Smart City - relacja

25-07-2023

W Centrum Internacjonalizacji w Katowicach odbyło się dwudniowe Polsko-Czeskie Forum Smart City. Wydarzenie zorganizował Fundusz Górnośląski S.A. we współpracy z Departamentem Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Agencją Rządową CzechTrade Polska.

„The IT/ICT Sector in Poland” – nowa edycja raportu na temat polskiej branży teleinformatycznej

25-07-2023

Zapraszamy do zapoznania się z znajnowszym wydaniem anglojęzycznego raportu nt. sektora IT/ICT w Polsce, przygotowywanym przy wsparciu Ministerstwa Rozwoju i Technologii. "The IT/ICT Sector in Poland" to kolejna publikacja przygotowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach realizowanego przez nią Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT, współfinansowanego ze środków UE.

Szkolenie World Class Manufacturing (WCM) – Japonia, marzec 2024

19-07-2023
Szkolenie World Class Manufacturing (WCM) – Japonia, marzec 2024

"Centrum Współpracy UE - Japonia" w Brukseli zaprasza firmy do aplikowania do programu szkoleniowego World Class Manufacturing (WCM). 5-dniowe szkolenie zapewni dogłębną analizę japońskiej metodologii w celu poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw z UE oraz jakości ich produktów i usług. "Centrum..." ulokowane jest w Brukseli i funkcjonuje w ramach sieci Enterprise Europe Network.

Branża turystyczna szuka partnerów na polskim rynku

14-07-2023

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi propozycjami współpracy firm z bazy międzynarodowych ofert klientów sieci Enterprise Europe Network. Spośród aktualnych zapytań wybraliśmy dla Państwa oferty w klimacie wakacyjnym, a więc z branży turystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia listy.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl